BU YOLA GİDECEKLER DİKKAT; TOKAT-SAMSUN-ORDU YOLU ASKIDA

Kara yollarının yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde ulaşım kontrollü sağlanıyor.

Kara yollarının yapım, bakım

7.03.2024

1             TEM Otoyolunun Çatalca Kavşağı-Kınalı Kavşağı arasında muhtelif kesimlerinde (Fiber Optik Kablo Haberleşme Altyapısı tesis) çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.

2             Denizli- Kale- Muğla yolunun 5-10.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.

3             Piraziz-Giresun-Tirebolu yolunun 49.km.sinde bulunan Uluburun Tünelinde yapılacak olan elektrik, elektronik sistemleri bakım onarım çalışması nedeniyle 08:00-18:00 saatleri arasında ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanacaktır. (05.03.2024-08.03.2024)

4             Seben-Ayr.- Nallıhan-Beypazarı yolunun 35-40.km.leri arasında bölünmüş yol yapım çalışmaları nedeniyle yolun her iki yönü trafiğe kapatılarak ulaşım servis yollarından iki yönlü (gidiş – geliş) ve kontrollü olarak sağlanmaktadır.

5             Anamur-Aydıncık yolunun 44-45.km.leri arasında heyelan önleme çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

6             Samsun-Ordu yolunun Ünye Çevre yolu 6-8.km.leri arasında Yunus Emre Tünelinin Samsun istikameti, bakım onarım çalışmaları nedeniyle trafiğe kapatılmış olup ulaşım diğer tüpten iki yönlü olarak sağlanmaktadır.

7             Fethiye-Seydikemer-Kaş yolunun 20-39.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

8             Beyşehir-Isparta yolunun 25-44.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

9             Yenişehir-Bilecik yolunun 6-16.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

10           Siverek-Adıyaman yolunun 6-7.km.leri arasında meydana gelen heyelan nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.