BU UYARI ÇOK ACİL;ARTVİN,BURSA VE TOKAT,MUĞLA!

Yol Durumu ve Kapalı Yollar Bülteni

Yol Durumu ve Kapalı

1             Kumluca-Kemer-Antalya yolu üzerinde bulunan tünellerde bakım onarım çalışmaları nedeniyle 09:00-17:00 saatleri (hafta sonu hariç) arasında her iki istikamette bir şerit trafiğe kapatılarak ulaşım diğer şeritlerden sağlanmaktadır.

2             Nevşehir-Ürgüp-Kayseri yolunun 20-25.km.leri arasında yol yapım çalışması nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.

3             Muğla-Kale-Tavas yolunun 60-61.km.leri arasında patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle 16.05.2024 tarihinde 14:00-16:00 arasında yol aralıklarla trafiğe kapatılacaktır.

4             İpsala Sınır Kapısı-Tekirdağ-Silivri yolunun muhtelif kesimlerinde fiber optik kablo altyapısı çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.

5             Akçakoca-Düzce yolunun 14-18.km.leri arasında üstyapı onarım çalışmaları nedeniyle Düzce-Akçakoca istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım diğer istikametten iki yönlü olarak sağlanmaktadır.

6             Bursa-İnegöl-Bozüyük yolunun 31-35.km.leri arasında asfalt yenileme çalışmaları nedeniyle İnegöl-Bursa istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım Bursa-İnegöl istikametinden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.

7             Osmaniye- Gaziantep yolunun 15-48.km.leri arasındaki muhtelif kesimlerde yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

8             Zonguldak-Devrek-Mengen yolunun 9-10.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.

9             Siverek-Adıyaman yolunun 6-7.km.leri arasında meydana gelen heyelan nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

10           Arhavi-Hopa-Sarp yolunun 0-34.km.leri arasında yol boyu gelişim, peyzaj, temizlik ve bakım çalışması nedeniyle 08:00-18:00 saatleri arasında her iki yönde ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanmaktadır.