BİRLİK VAKFINDAN ZİYARET

Birlik Vakfı Mütevelli Heyeti 

Birlik Vakfı Mütevelli Heyeti  Başkanı Avukat Mehmet Alacacı, Birlik Vakfı Tokat şube başkanı Prof. Dr. Ali Kasap ve çalışma arkadaşları Yeşil Niksar gazetesi ve Yörenin Sesi Canik gazeteleri sahibi Cemalettin Bilgin’i ziyaret ettiler.

Birlik Vakfı Mütevelli Heyeti  Başkanı Avukat Mehmet Alacacı, Birlik Vakfı Tokat şube başkanı Prof. Dr. Ali Kasap, çalışma arkadaşları Abdullah Yıldız Y.K.Ü, Prof. Dr. Fatih Yılmaz Y.K.Ü, Şahin Yeteroğlu Y.K.Ü, Kemal Yılmaz AK parti Niksar ilçe başkanı, Sadullah Karataş Nedim Karataş Bakım Merkezi genel müdürü, Yeşil Niksar gazetesi ve Yörenin Sesi Canik gazeteleri sahibi Cemalettin Bilgin’i ziyaret ederek bir süre sohbet yaptılar.

Yeşil Niksar gazetesi ve Yörenin Sesi Canik gazeteleri sahibi Cemalettin Bilgin gerçekleşen  ziyaretten dolayı genel başkan Alacacı ve arkadaşlarına teşekkür etti; “başkanım sizleri şehrimizde ve gazetemizde görmekten mutluluk duyduk Allah razı olsun, çalışmalarını yakından takip etmeye çalışıyoruz, maşallah Ali Kasap hocam çok aktif çalışma yapıyor, Tokat için önemli çalışmalar içinde olan vakıf inşallah önemli hizmetlere katkı sağlamaya devam edecektir, başarılar dilerim” dedi.

Birlik Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Avukat Mehmet Alacacı da; “ Niksar’ı görmekten, sizleri tanımaktan mutlu oldum, sabah Niksar’a kısa bir şehir turu yaptık, arkadaşlar bizlere Niksar hakkında bilgiler verdiler, Birlik Vakfı olarak atalarımızın mirasına sahip çıkarak hizmetler yapmaya devam ediyoruz, Vakıf ruhu bizlere atalarımızın önemli mirasıdır, inşallah el birliği ile ülkemize, insanlığa hizmet yapmaya devam edeceğiz, sizlere de başarılar dilerim” dedi.

Birlik vakfı Tokat şube başkanı Prof. Dr. Ali Kasap; “Cemalettin bey bu şehrin çalışkan ve mücadelesi insanıdır, şehrin her güzel yatırımında ve çalışmasında emekleri ve gayretleri vardır, burası gariplerin yuvası gibidir, her gariban insan mutlaka bu işyerine uğrar, nasibine düşeni alır ve gider, Allah hayır sever insanlardan razı olsun” dedi, sohbetler devam ederken, şehrin sembol isimlerinden zabıta Ferhat namı ile bilinen insan sohbete eşlik etti; “Selamün Aleyküm” diyerek misafirlerle tokalaşması sohbet yapan Birlik Vakfı Genel Başkanını mutlu etti, Ferhat’ta sohbete eşlik etti, Vakıf yönetim kurulu üyesi olan Şahin Yeteroğlu; “başkanım Cemalettin abinin burası gariplerin uğrak yeri, sabah Simit ve çayla başlarlar, sonra Çorba ve yemekle devam ederler, bu şehir güzel bir şehirdir” dedi, Birlik Vakıf Mütevelli Heyet Başkanı Alacacı; “İstanbul da çalışmalar yapılıyor, güzel çalışmalar ortaya çıkacaktır inşallah” dedi, sohbetler bir süre daha devam etti, misafirler Tokat’a gitmek üzere gazeteden ayrıldılar.