Belediye Başkanı Duyurdu Niksar Yolu İhalesi Yapıldı! 2025 Yılında Tamamlanacak

Korgan Belediyesi’nden yapılan açıklamaya göre, Korgan-Niksar yolunun Yukarıkozpınar ve Korgan merkez arasındaki kesimi için ihale süreci başlatıldı. Söz konusu yol kesimi yüklenici bir firma tarafından üstlenildi.

Korgan Belediyesi'nden yapılan açıklamaya

Korgan Belediyesi’nden yapılan açıklamaya göre, Korgan-Niksar yolunun Yukarıkozpınar ve Korgan merkez arasındaki kesimi için ihale süreci başlatıldı. Söz konusu yol kesimi yüklenici bir firma tarafından üstlenildi

Konu hakkında açıklamalarda bulunan Korgan Belediye Başkanı Tuncay Kiraz, gelinen süreçte ilçeyi beton ve asfalt yol ağlarıyla donattıklarını, ancak en önemli yol güzergahlarından birinin de Korgan-Niksar yolu olduğunu belirtti. Başkan Kiraz, Ordu Milletvekili Prof. Dr. Mahmut Özer Bakan’ın katkılarıyla bu yol kesiminin ihale sürecinin başlatıldığını ve 2025 yılına kadar tamamlanacağını ifade etti.

Başkan Kiraz ayrıca Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ulaştırma Bakanı Abdulkadir Uraloğlu ve ilgili diğer makamlara teşekkürlerini iletti. Söz konusu yolun tamamlandığında ilçeye ve bölgeye önemli katkılar sağlayacağı belirtildi.