Cemalettin Bilgin

BEBEK KATİLİ!.

Bebek Katilleri yine sahnede boy göstermeye başladı.

Barış Pınarı harekatının başlaması ile birlikte Çocuk Katilleri ortaya çıkmaya başladı.

Uzun zamandır sinsi emelleri için kendilerini saklayan çocuk katilleri, yine sahneye çıkarak Çocuk Katilliklerine devam ediyor.

Barış Pınarı Harekatına başlayan Türk silahlı Kuvvetleri çok şükür hedefledikleri noktalara doğru gidip terör yuvalarını temizlemeye başlarken, teröristler yuvalarından   çıktıkları anda 9 aylık bebek Muhammed Omar’I KATLETTİLER.

9 aylık bebek Muhammed Omar Türkiye’de doğdu, annesi ve babası katil Esat’ın zulmünden ve bombalarından kurtulmak için Türkiye’ye sığındı, ama hayatın acımasız çarkları Omar’ı katil eller hayatına son verdi.

Şu terör örgütü var ya, pkk/pyd başlangıçta Kürt çocukları beşikte katlederek başlamıştı, 40 sene sonra yine çocuk katili olarak elleri kanlı dolaşmaya devam ediyor, ancak artık yolun sonu görüldü ve Türk Silahlı Kuvvetlerinin Barış Pınarı Harekatı ile düzenleri bozuldu ve sonları geldi, katlettikleri çocukların hesabını vereceklerdir.

Barış Pınarı harekatı ülkemiz ve milletimiz için çok değerli bir harekat, ülkemizi 40 yılı aşkın süreden beri kan gölüne çeviren bu çocuk katili terör örgütü, yaşadıklarına pişman olacaklar, Çakallara yem olacaklardır.

Türk Silahlı Kuvvetlerimizin Barış Pınarı harekatının başlaması bazı katil devletlerin yöneticilerini de harekete geçirmiş, katil İsrail başbakanı Netenyahu ve Mısır devlet başkanı katil Sisi “etnik temizlikten” bahsediyorlar ülkemizi suçluyorlar, her tarafından oluk oluk kan akıtan bu katiller utanmadan Türkiye’ye söz söylüyorlar.

Katil İsrail başbakanı her gün Kadın, Çocuk demeden katlederken, hangi yüzle Türkiye Cumhuriyeti Devletinin Barış Pınarı Harekatını hakkında söz söylüyor?.

Barış Pınarı harekatının ne kadar önemli ve değerli olduğunu anlamak için yeni şeylerin ortaya çıkmasına gerek yok, Katil Netenyahu ve Katil Sisi’nin sözlerine birileri itibar ediyorsa, harekatın ne kadar değerli olduğunu anlamış oluruz.

Bebek katilleri, Barış Pınarı harekatına söz söyleyerek gündem oluşturmaya çalışıyorlar.

Harekatın ismi ile hayat bulacak olan bölge, barış sonrasında beşikteki çocuklar artık katledilmeyecek, sözde “barış, özgürlük” naraları atan katiller artık hayat bulamayacaklar.

Artık dünyadaki tüm mazlumlar Türk milleti ile birlikte  şu duayı yapmaktadır, “Allah’ım milletimizi bayraksız, ezansız, vatansız bırakma. Sen yardım et, Türk Ordumuzu muzaffer eyle, kazalardan belalardan koru” diyor.

Çocuk katillerine artık bu Coğrafyada yer olmayacaktır.

ABD yi anlamak zaten çok zor.

ABD nin Suriye topraklarını işgal etme nedeni ne idi? Suriye topraklarında Daiş terör örgütü olduğu için Suriye ye operasyon yaptılar, sonrasında Suriye yi AB ülkeleri ile birlikte işgal ettiler, peki şimdi ne yapıyorlar?, silah tüccarlarına hizmete devam ediyorlar, bölgede sürekli yeni silahlar deniyorlar.

ABD Suriye topraklarına girme nedeni bölgedeki terör örgütlerini ortadan kaldıkmaktı, ama kendisi pkk/pyd terör örgütüne binlerce tır dolusu silah verdi, Türkiye’nin Suriye tarafında bir terör devleti oluşturmaya çalıştı, Cumhurbaşkanımız ABD başkanı Trump’u sürekli uyardı; bu yaptığınız müttefikliğe yakışmıyor” dedi, ama ABD ülkemize olan ihanetine devam etti.

ABD ilk önce “Suriye topraklarında Daiş terör örgütü var onları yok edeceğiz” diyerek girdi, sonrasında ülkemizi 40 yıldır kan gölüne çeviren pkk terör örgütü ve onun bağlantısı olan pyd ye tam destek verdi, sonra “Daiş Suriye de bitti askerlerimizi çekiyoruz” dedi, askerlerini çekmedi,  şimdi ise Türk Silahlı Kuvvetlerimiz Barış Pınarı harekatına başlayınca yine kıvırmaya başladı, bölgede bulunan askerlerini güvenlikleri bakından geri çekti ama bu kez ülkemize; Barış Pınarı harekatını durdurun, o bölgede 10 bin DAİŞ militanı var, operasyonunun sonunda o bölgedeki Daiş militanları ceza evinden çıkarsa sorumlusu Türkiye” dedi.

ABD den ne beklenir?, yine oyun oynamaya devam ediyor. Terör örgütlerini besliyor, yeni terör örgütlerini ortaya çıkartıyor, sonra karşıya geçip utanmadan sözler sarf ederek ülkemizi suçluyor.

Kim ne derse desin, kim ne söylerse söylesin Türkiye Cumhuriyeti devleti kararlı bir şekilde Suriye de Barış Pınarı harekatına başladı Allah’ın izni ile o bölgedeki terör yuvalarını yerle bir edecektir.

Fırat’ın doğusuna yapılan operasyon emperyalizme karşı bir başkaldırı ve meydan okumadır. Emperyalizmin karanlık planına karşı bir istiklal mücadelesidir. Bu mücadele’nin öncüleri Erdoğan ve Bahçeli’dir.

Dervişe sordular; Zor bir dönemden geçerken ne yapmalıyız?,

Derviş dedi ki;  Sonsuza dek sürmeyeceğini bilmeli, İmtihan olduğunu düşünmeli,  daha kötüsü olmadığı için dua etmeli,  Zor döneminde yanında olanları sonrasında sevindirmeli,  yanında olmayanları terk etmeli” dedi.

VUR “MEHMEDİM” VUR DUALARIMIZ SİZLERLE Sefer bizden, zafer Allah’tan. Gazamız mübarek olsun. Rabbim ordumuzu muzaffer eylesin, Allah C.C sizinle olsun.

Bizim, ordumuzdan tek beklentimiz zalime Allah’ın gazabı, mazlum ve masuma ise Allah’ın şefkati olmalarıdır. Unutmayın, Allah’ın çizgisinden ayrılmayan bir orduyu kimse mağlup edemez çünkü o ordunun komutanı Allah’tır.

Terör örgütü YPG/PKK’nın düzenlediği sivilleri hedef alan saldırılar sonucu şehit olan 9 aylık bebek Muhammed Omar’dır Cenabı Allah’tan rahmet diliyoruz, Omar insanlığın utanması için bir işarettir.

9 aylık çocuğu katleden bir hain terör örgütünü savunmaya kalkan savunan kimler ise onlar zaten insanlıktan nasibini almamış hainlerdir, onlarda mutlaka hesap vermelidir.

Barış Pınarı harekatına destek veren bütün siyasi parti liderleri ve taraftarlarına saygı duyuyoruz ancak küçük bir hatırlatma yapmakta fayda var, sayın Kılıçdaroğlu; “ kim bize  saldıracak?” demişti, işte 9 aylık bebek Omar’a saldıranların hdp nin desteklediği terör örgütü olduğunu bir kez daha gördük.

Günün Sözü: Türk Ordusu Sefere Çıktı, Zafer Allah’a Kaldı.  Sefer Türk Milletinin Zafer Cenabı Allah’ın. Amin

 

 

 

 

 

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.