image-slider
image-slider
image-slider
image-slider
image-slider
image-slider
image-slider
image-slider
image-slider

Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla, Niksar’da görev yapan ulusal ve yerel basın temsilcileriyle bir araya gelerek gazetecilerin “Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı.
Niksar Belediyesi Kent park tesislerinde düzenlenen kahvaltı programında ilçede görev yapan basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlayan Belediye Başkanı Özdilek Özcan, Niksar’da görev yapan gazetecilere kolaylıklar dileyerek, “Toplumun tarafsız bir şekilde aydınlatılması için yoğun mesai harcayarak çalışıyorsunuz. Sizleri hem tebrik ediyor, hem de halkımızı doğru bir şekilde bilgilendirdiğiniz için teşekkür ediyorum. Fedakar, objektif, tarafsız tüm basın mensubu arkadaşlarımın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutluyor, tüm basın mensuplarına çalışmalarında başarı ve kolaylıklar diliyorum” dedi.
Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan’ın ev sahipliğinde düzenlenen programa, Danişmend Gazetesi imtiyaz sahibi Serhat Gümen, Haber Editörü ve İhlas Haber Ajansı Muhabiri Sedat Özata, Yeşil Niksar ve Canik Gazetesi İmtiyaz sahibi Cemalettin Bilgin, gazete çalışanları Mehmet Deveci ve Alper Aslan ile gazeteci Erdal Karakaş katıldılar.