BAŞKAN KOYUNCU ZİYARET ETTİ

Niksar Gökçeli Kasabası AKPINAR

Niksar Gökçeli Kasabası AKPINAR Kültür ve Sanat şenliği yapılıyor.

Gökçeli Kasabası Belediye Başkanı Mustafa Koyuncu Yeşil Niksar gazetesi ve Yörenin Sesi Canik gazetelerini ziyaret ederek gazete sahibi Cemalettin Bilgin ile bir süre sohbet yaptı.

Yeşil Niksar gazetesi ve Yörenin Sesi Canik gazeteleri sahibi Cemalettin Bilgin, Gökçeli Kasabası Belediye Başkanı Koyuncu’ya “başkanım hoş geldin maşallah çalışmaların hızla devam ediyor, başarılar dilerim” dedi. Koyuncu; “Cemalettin abi teşekkür ederim kasabamız halkına ne söz vermiş isek o hizmetleri yaptık yapıyoruz, nasip olur ise 11 Temmuz günü 2022 günü AKPINAR yayla Kültür ve Sanat şenliği yapacağız, güzel bir etkinlik olacaktır halkımızı bekleriz” dedi.

Gökçeli Kasabası Belediye Başkanı Mustafa Koyuncu; “Gökçeli artık Asma Yaprağının başkenti konumundadır, Üzüm bağlarının  kapalı bahçe şeklinde yapılması ve yüzlerce dönüm kapama bahçe şekilde Üzüm bağlarının yaparak ürünlerin alınması kasabamız halkını çok mutlu etmiştir, önceki Valimiz sayın Ozan Balcının destekleri ile oluşturduğumuz Üzüm bağlarının meyvelerini artık almaya başladık, inşallah şenliğimiz de yapılacak olan etkinlik kasabamızın tanıtılmasına büyük katkılar sağlayacaktır, kasabamıza Gölet yapıldı çok da güzel oldu, ancak yeni yapılan Sulama Göletinin Su kaçağı  yapmasından dolayı sıkıntılı süreçler yaşanıyor, DSİ yetkilileri gerekli incelemeleri yaptılar, inşallah Su kaçağı önlendiğinde kasabamızda sulanamayacak arazi kalmayacak dolayısıyla halkımız ekonomik olarak daha güçlü olacak, çeşitli işletmelerin açılmasını sağladığımızda artık kasabamız göç vermeyecektir” dedi.

Niksar Gökçeli Kasabası AKPINAR Kültür ve Sanat şenliği 11 Temmuz 2022 Pazartesi günü Kurban Bayramının 3. Günü gerçekleşecektir.