NİKSAR’DA FARKLI BÖLGEDE İKİ ATM Sİ BULUNAN BANKA MÜŞTERİLERİNİ MAĞDUR ETMEYE DEVAM EDİYOR

BAYRAM GÜNÜ VE 13 TEMMUZ 2022 GÜNÜ DAHİL OLMAK ÜZERE BANKA YANINDAKİ ATM VE BAŞKA BÖLGEDEKİ ATMSİ ÇALIŞMAYAN BANKA VATANDAŞI MAĞDUR ETMEYE DEVAM EDİYOR.

SIRTINI DEVLETE VE TEPKİSİZ MÜŞTERİLERİNE DAYAYAN, HİZMET KONUSUNDA MÜŞTERİSİNİ MAĞDUR EDEN BANKA GÜNÜMÜZ TEKNOLOJİSİ İÇİNDE ARIZALI ATM LERİ GÖREMİYOR VE HİZMETİ YAPAMIYORSA, BANKALARINDA KURBAN BAYRAMI DOLAYISIYLA, HALKIN HİZMET ALIMI TAMAMEN DURUYORSA, BU BANKA YÖNETİMİ HALKI ÖZELLİKLE MAĞDUR ETMİŞ OLMUYORMU?

DAHA ÖNCEDE YİNE AYNI BANKA ATM LERDEKİ ARIZALARI DİKKATE ALMAMIŞ, İŞLEM YAPMAK İSTEYEN VATANDAŞLAR YAŞANAN SIKINTIYI YEŞİL NİKSAR GAZETESİ VE YÖRENİN SESİ CANİK GAZETELERİ SAHİBİ CEMALETTİN BİLGİN’E DURUMU BİLDİRMESİ ÜZERİNE, BİLGİN İLGİLİ BANKA YETKİLİLERİNE TELEFON AÇARAK ARIZA BİLDİRİM YAPMIŞTIR. VATANDAŞI MAĞDUR EDEN BANKA MÜDÜRÜ NİKSAR HALKINA HİZMETİ YAPMAK İÇİN DEĞİL, SIKINTI YARATMAK İÇİN KOLTUKTA OTURMASI DÜŞÜNDÜRÜCÜDÜR!….

MAĞDURİYETİN OLACAĞI BAYRAM ARİFE GÜNÜNDEN İTİBAREN BELLİ OLDUĞU HALDE NEDEN TEDBİRLER ALINMADI

SİYASETÇİ VE ŞEHRİN İLERİ GELENLERİ NE İÇİN VARDIR?

MAĞDURİYETİN DEVAM ETMESİ, NİKSAR HALKINDAN İNTİKAM ALMA DÜŞÜNCESİNDENMİ KAYNAKLANMAKTADIR?

BANKANIN VE ATM LERİN RESİMLERİNİN KONMAMASI BECERİKSİZ MÜDÜRÜN HATALARINDAN DOLAYI BANKANIN HAKSIZ OLARAK YIPRANMAMASINDAN DOLAYIDIR.

CEMALETTİN BİLGİN

YEŞİL NİKSAR & YÖRENİN SESİ GAZETELERİ SAHİBİ