ATATÜRK’ÜN GÖSTERDİĞİ HEDEF NEDİR?

CUMHURİYETİN KURUCUSU GAZİ MUSTAFA

CUMHURİYETİN KURUCUSU GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’ÜN TÜRK MİLLETİNE GÖSTERDİĞİ HEDEF NEDİR?

GERÇEKLERİN MUTLAKA VATAN VE MİLLET AŞKI  KAVRULAN, VATAN İÇİN GÖZÜNÜ KIRPMADAN ŞEHADETE GİTMEK İSTEYEN TÜRK İNSANI MUTLAKA YAPILANLARI VE GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’ÜN HEDEFLEDİĞİ  TÜRKİYE CUMHURİYETİNİN VARLIĞINI DEVAM ETTİRECEK HEDEFE KİMLER GİDİYOR?, ONU GÖRECEKTİR.

GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK; “İSTİKBAL GÖKLERDEDİR. GÖKLERİNİ KORUYAMAYAN ULUSLAR YARINLARINDAN ASLA EMİN OLAMAZLAR” dedi ve Cumhur İttifakı Partiler; AK Parti+ MHP ve BBP si  MİLLİ MUHARİP SAVAŞUÇAĞINI YAPTI, İNSANSIZ HAVA UÇAĞI KIZIL ELMAYI YAPTI, TÜRK MİLLETİNİN TEKNOLOJİNİN ÜST SEVİYEDE KULLANILAN OTOMOBİLİ OLAN TOGG’U YAPARAK TÜRKİYE YOLLARINA ÇIKMASINI SAĞLADI.

 CUMHURİYETİN KURUCUSU GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’ÜN TÜRK MİLLETİNE GÖSTERDİĞİ HEDEF NEDİR? SORUSUNUN CEVAPLARINI CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN VERDİ.

ATATÜRK’ÜN MİRAS BIRAKTIĞI CUMHURİYET HALK PARTİSİ (CHP) GENEL BAŞKANI; “hani otomobil? Nerede, toplantılar yaptınız dağıldınız, nerede OTOMOBİL?” diyerek  eleştirdiği Hükümet, Atatürk’ün gösterdiği hedefleri tek tek yaparak Türk Milletine armağan etmeye devam ediyor.

Şimdi soralım!, Allah aşkı için, gerçek vatan sevdalısı Türk milletine soruyoruz. Gerçek Atatürk’çü kim?, Atatürk’ün hedeflediği Türkiye Cumhuriyetinin ilelebet payidar olması için, Cumhurbaşkanı recep Tayyip Erdoğan ve MHP genel başkanı Devlet bahçeli gece gündür demeden Türk Milletinin HÜR ve BAĞIMSILIĞI için mücadele derken, hizmetleri yaparken, CHP genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Atatürk’ün “MANDA YÖNETİMİNE HAYIR” sözlerine rağmen, CHP genel başkanı ve 6 lı masayı oluşturan partiler Türkiyeyi ABD ve AB ülkelerinin MANDA YÖNETİMLERİNE tabi olması için çalışma yapıyorlar.

KİM! GAZİ MUSFAYA KEMAL ATATÜRK’ÜN HEDEFLEDİĞİ TÜRKİYE CUMHURİTERİNİN VARLIĞI İÇİN ÇALIŞIYOR?, BUNUN ARTIK GÖRÜLMESİ GEREKMEKTEDİR.

CUMHUR İTTİFAKINI OLUŞTURAN AK PARTİ, MHP ATATÜRK’ÜN KURDUĞU TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİNE SAHİP ÇIKAKIP HÜR VE BAĞIMSIZ TÜRKİYE HEDEFİNE GİDERKEN, MİLLET İTTİFAKINI OLUŞTURAN CHP+İYİ PARTİ+ SADET P+ DEVA+ GELECEK P.+ DEMOKRAT P+ VE HDP TERÖRE BOYUN EĞEN, ABD VE AB ÜLKELERİNİ MANDA YÖNETİMLERİNE TABİ OLMASINI SAĞLAMAYA ÇALIŞIYOR.

HERŞEY BU KADAR AÇIK VE NET İKEN İFTİRALAR ATAN ART NİYETLİ KİŞİLERE TÜRK HALKI ASLA KANMAYACAKTIR.

CEMALETTİN BİLGİN

YEŞİL NİKSAR GAZETESİ VE

YÖRENİN SESİ CANİK GAZETELERİ SAHİBİ