ARTVİN,ESKİŞEHİR VE TOKAT,ANKARA HEMEN ACİL UYARI

Yol Durumu ve Kapalı Yollar Bülteni

Yol Durumu ve Kapalı

1             TEM Otoyolunun Çatalca Kavşağı-Kınalı Kavşağı arasındaki muhtelif kesimlerde fiber optik kablo haberleşme altyapısı tesis çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.

2             Anadolu Otoyolunun Düzce Kavşağı ile Kaynaşlı Kavşağı 17-20 km.leri arasında Ankara istikameti üstyapı onarım çalışması nedeniyle trafiğe kapatılacak olup, trafik (1 şerit İstanbul, 2 Şerit Ankara istikameti yönünde çift yönlü ve kontrollü olarak sağlanmaktadır.

3             Hopa-Borçka-Artvin yolunun 36-38 (Borçka Şehir Geçişi) arasında yapılmakta olan yol üst yapı bakım onarım çalışması nedeniyle bölünmüş yolun Borçka-Artvin yönü 13.05.2024 günü, saat 07:00’den itibaren çalışmanın devamı müddetince trafiğe kapatılmış olup ulaşım diğer istikametten iki yönlü (gidiş-geliş) olarak sağlanmaktadır.

4             Gaziantep-Nizip-Birecik yolunun 42-50.km.leri arasında Nizip ve Birecik Geçişlerinde yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

5             Seydikemer-Söğüt yolunun 0-1.km.leri arasında Seydikemer Devlet Hastanesi Kavşağı alt geçit yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım tek yönden gidiş-geliş olarak sağlanmaktadır.

6             Kütahya-Eskişehir yolunun (Kütahya Porselen A.Ş. fabrikası mevkii) 31.km.sinde yapılacak olan menfez yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.

7             Zonguldak-Devrek-Mengen yolunun 9-10.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.

8             Nevşehir-Ürgüp-Kayseri yolunun 20-25.km.leri arasında yol yapım çalışması nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.

9             Tokat-Niksar yolunun 36-38.km.leri arasında şev tanzimi çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

10           Ermenek-Mut yolunun 10-30.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.