ANKARA,ESKİŞEHİR, ELAZIĞ VE TOKAT’A ÇOK ACİL UYARI

Yol Durumu ve Kapalı Yollar Bülteni

Yol Durumu ve Kapalı

10.06.2024

1             TEM Otoyolunun Kınalı Kavşağı-Gümüşova Kavşağı Kesimi arasında üstyapı onarım ve yenileme çalışmaları nedeniyle her gün 22:00-06:00 saatleri arasında kesimler halinde şerit daraltma yapılarak ulaşım diğer şeritlerden sağlanmaktadır.

2             Denizli- Kale-Muğla yolunun 5-10.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.

3             Kızılcahamam-Kahramankazan-Ankara yolunun 30-33.km.leri arasında Ankara-Kahramankazan-Kızılcahamam istikametinde banket dışı ilave servis yolu yapım çalışmaları nedeniyle trafik kontrollü olarak sağlanmaktadır.

4             Tarsus-Adana-Gaziantep (TAG) Otoyolunun Yılankale Kavşağı ile Ceyhan Kavşağı arasında üstyapı onarım çalışmaları kapsamında Osmaniye istikameti trafiğe kapatılarak, trafik akışı Adana istikametinde iki yönlü (gidiş-geliş) olarak kontrollü şekilde sağlanacaktır.

5             Elazığ-Maden-Diyarbakır yolunun 71.km.sinde bulunan Dicle-2 Köprüsünde bakım onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım servis yolundan kontrollü olarak sağlanmaktadır.

6             Artvin-Erzurum yolunun 55. ile 66. km’leri arasında bulunan 6 adet tünel (T21-T26 tünelleri arası) ve yol güzergahında yapılacak olan bakım, onarım ile temizlik çalışması nedeniyle 10.06.2024-14.06.2024 günleri arası (5 gün), 08:00-17:30 saatleri aralığında ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanacaktır.

7             Erzurum-Tekman yolunun 41-42 km leri arasında devam eden heyelen önleme çalışmaları nedeniyle ulaşım servis yolundan sağlanmaktadır.

8             Kütahya-Eskişehir yolunun (Kütahya Porselen A.Ş. fabrikası Mevkii) 31.km.sinde yapılacak olan menfez yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.

9             Emirdağ-Bolvadin-Çay yolunun 23-24.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.

10           Zonguldak-Devrek-Mengen yolunun 9-10.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.