ANAYASA MAHKEMESİ ESKİ BAŞKANI YEKTA ÖZDEN GAZETEMİZİ ZİYARET ETTİ

  Anayasa Mahkemesi’nin önde

 

Anayasa Mahkemesi’nin önde gelen isimlerinden biri olan eski başkan Yekta Güngör Özden, Yeşil Niksar-Yörenin Sesi Canik Gazetesini ziyaret etti. Ziyaret sırasında gazetenin imtiyaz sahibi Cemalettin Bilgin ile bir araya gelen Özden, önemli konularda fikir alışverişinde bulundu.

Yekta Güngör Özden burada yaptığı açıklamada ‘’Doğduğum, ilk ve ortaokulu bitirdiğim Niksar’da bulunmaktan çok büyük bir mutluluk duyuyorum. Benim aile kaynağım Niksar’dır. Zaman zaman gelmek beni ayrıca mutlu ve sağlıklı kılıyor. Özellikle de değerli hemşerilerimin sıcak ilgileri bana güç veriyor. Bu bakımdan Niksar ülkemizin çok güzel unutulmaz tarihi bir şehri olarak içinde bulunmaktan, burada var olmaktan duyduğum mutluluk beni daha çok sevindiriyor. Hem yöneticilerin hem hemşerilerimin öncülüğünde ve desteğinde daha güzel aşamalar kuracağınıza inanıyorum. Ve Niksarlılara sağlıklar, mutluluklar, uzun ömürler diliyorum. Ayrıca Yeşil Niksar-Yörenin Sesi Canik Gazetelerini okumaktan da ayrıca mutluluk duyuyorum. Gazetenin Niksar’a yaptığı katkıları da hiç unutmuyorum. O bakımdan gazeteci çıkaranları da kutluyor, kendilerine teşekkür ediyorum’ ’ifadelerine yer verdi.

Yeşil Niksar-Yörenin Sesi Canik Gazeteleri imtiyaz sahibi Cemalettin Bilgin ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Anayasa Mahkemesi Eski Başkanı Yekta Güngör Özden’e teşekkür etti.