AK Partiden yeni Açılan Fabrikayı Ziyaret.

AK Parti ilçe başkanı

AK Parti ilçe başkanı Akif Karataş ve Yönetim kurulu üyeleri Niksar OSB de yeni hizmete açılan ve 500kişinin çalışması planlanan HD MODA TEKSTİL Fabrikasını ziyaret ettiler.

AK Parti ilçe başkanı Akif Karataş ve Yönetim kurlu üyeleri yeni açılan ve 120 kişi ile işe başlayan HD MODA Tekstil işletmesini ziyarete ederek işletme yetkilileri ile sohbet yaptılar hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

Misafirleri işletme müdürü Turan Laçin ve Umut Karslı karşıladı, Laçin; “hoş geldiniz ziyaretinizden dolayı işletmemiz ve personelimiz adına teşekkür ediyorum” dedi.

AK Parti ilçe başkanı Akif Karataş; “Turan bey hayırlı olsun Niksar’da açılan her işletme bizler için kıymetlidir, Cemalettin abi işetmenizi haber yapmış ve bizlere bilgi verdiğinde randevularımızı iptal ederek şehrimizde yeni açılan bir işletmenin bizler için ne kadar kıymetli olduğu bilinci ile sizleri hemen ziyarete etme ihtiyacı duyduk, inşallah ziyaretlerimiz devam edecektir, bir ihtiyacınız olduğunda telefonumuz 24 saat açıktır, her zaman sizler gibi değerli işletmelerin yanındayız, tekrardan hayırlı olsun başarılar dileriz” dedi.

AK Parti ilçe başkanı ve Yönetim kurulu üyeleri bir süre daha sohbet yapıp bilgi aldıktan sonra Niksar’a hareket ettiler.