AK Parti Tokat İl Başkanı ve Yönetimi İl Özel İdaresi Genel Sekreterini Ziyaret Etti

AK Parti Tokat İl

AK Parti Tokat İl Başkanı Ali Özer ve yönetim kurulu üyeleri, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ahmet Kayhan’ı ziyaret etti. Yapılan ziyarette, İl Başkanı Ali Özer ve yönetim kurulu üyeleri, yeni genel sekreter Ahmet Kayhan’a yeni görevinde başarılar diledi.

Kayhan, ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, “Allah razı olsun sayın başkanım ve değerli yönetim kurulu üyeleri. Sizlerin desteğiyle inşallah bu zorlu görevi hep birlikte başarılı bir şekilde yürüteceğiz. Ziyaretinizden dolayı çok teşekkür ederim.” şeklinde konuştu.

AK Parti Tokat İl Başkanı Ali Özer ise şu ifadeleri kullandı: “Biz yola çıktıklarımızı çıktığımız insanlarla ömür boyu birlikte hareket etmeyi severiz. AK Parti İl Başkanı ve yönetimi olarak her zaman sizlerin destekçisi olacağız, çünkü sizler yaptığınız her hizmetle Tokat halkına hizmet etmiş olacaksınız. Başarılar dilerim.”

Ziyaretin ardından AK Parti Tokat İl Başkanı Ali Özer ve yönetim kurulu üyeleri, bir süre daha Genel Sekreter Ahmet Kayhan ile sohbet ettikten sonra İl Özel İdaresi’nden ayrıldılar.