AK PARTİ NİKSAR TEŞKİLATI İFTAR YEMEĞİ VERDİ

AK Parti Niksar İlçe

AK Parti Niksar İlçe başkanlığı Cuma akşamı İftar yemeği verdi.

AK Parti Niksar İlçe başkanlığının vermiş olduğu iftar yemeğine AK Parti Tokat milletvekilleri Yusuf Beyazıt, İl başkanı Cüneyt Aldemir, Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Tokat İl genel Meclisi Başkanı Av. Erol Duyum, Niksar Belediye başkanı Özdilek Özcan, AK Parti ilçe başkanı Semih Tepebaşı,   çok sayıda parti yöneticileri ve üyeleri katıldı.

İftar yemeğine katılımın çokluğu dikkat çekerken, gençlerin İftara kalabalık katılması, yoğun kalabalığın olması dolayısı ile salonun  yeterli olmadığı görüldü.

AK Parti Niksar ilçe başkanı Semih Tepebaşı Niksar Belediyesi Düğün salonunda verilen iftar yemeğine katılan misafirlere katılımlarından dolayı teşekkür etti, yapılan çalışmalar hakkında kısa bilgiler verdi.

AK Parti ilçe başkanlığının vermiş olduğu İftar yemeğine katılım çokluğu dikkat çekti. İftar öncesinde AK Parti ilçe başkanı Semih Tepebaşı bir selamlama konuşması yaparak davete katılanlara teşekkür etti.

AK Parti ilçe başkanlığının iftar yemeği öncesinde Niksar belediye başkanı Özdilek Özcan, Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu ve AK Parti Tokat Milletvekili Anayasa Komisyonu Başkanı Yusuf Beyazıt birer selamlama konuşması yaptılar.

Beyazıt konuşmasını coşkulu bir şekilde yapınca salondaki davetlilerin alkışlarına vesile oldu, Beyazıt; sevgili dostlar hepiniz hoş geldiniz, bu coşkulu kalabalığı görünce duygularımı kısa olarak ifade etmek isterim, Niksar benim sevdamdır, ben Niksar’a gelince huzuru buluyorum, Allah hepinizden razı olsun. Bu akşam iftar sevincini ve bereketini Kalesi, Yağıbasan Medresesi, Çamiçi Yaylası ile kültürü ve tarihi yansıtan Danışmendlilerin başkenti Niksar’ımızda dava arkadaşlarımız ve hemşerilerimizle yaşadık. Gönül lisanıyla buluştuğumuz soframızda birlik ve beraberliğimiz daim olsun” dedi.

AK Parti Tokat Milletvekili Anayasa Komisyonu Başkanı Yusuf Beyazıt’ın konuşması son bulunca ezan okundu ve iftar gerçekleşti, Beyazıt ve beraberindekiler Niksar belediyesi Kent park sosyal tesislerinde GENÇLİK BULUŞMASI gerçekleşti.

Gençlik Buluşmasından sonra Beyazıt ve arkadaşları Tokat’a hareket ettiler.