AK PARTİ NİKSAR İLÇE BAŞKANI VE TEŞKİLATI GÖKÇELİ BELDESİNİ ZİYARET ETTİ

AK Parti ilçe Başkanı

AK Parti ilçe Başkanı Akif Karataş ve Yönetim Kurulu üyeleri Gökçeli Kasabasını ziyarete ederek Belediye Başkanı Mustafa Koyuncu’dan kasabada yapılan çalışmalar hakkında görüş alış verişinde bulundular.

AK Parti ilçe başkanı Akif Karataş ve yönetim kurulunu karşılayan Belediye Başkanı ve aynı zamanda Niksar Belediye Başkan aday adayı Mustafa Koyuncu kasabada yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Karataş ve yönetim kurulu arkadaşları Gökçeli kasabasında meydan genişletme çalışmaları, İş merkezi çalışmalarını yerinde gezerek başkan Koyuncu ile yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Başkan Koyuncu; Başkanım kasaba halkımızın en büyük isteklerinden bir tanesi Camimiz ile Belediyemiz arasında bulunan alanın açılması kasabamıza bir meydanın kazanılması idi çok şükür bu çalışma döneminde gerekli istimlakları yaptık, kasabamıza büyük bir meydan kazandırdık, aynı zamanda 12 adet işyeri, Cami İmamına Lojman ve Cami Cematımızın kullanması için Şadırvan, Kadın ve Erkek Tuvaleti ve abdest alınacak bir alanı kazandırmış olduk, inşaatımız kısa zamanda tamamlanmış olacaktır” dedi.

İlçe Başkanı Akif Karataş; Başkanım Allah sizden arzı olsun, bir şehirde meydanların olması çok önemli özellikle Gökçeli kasabamıza kazandırmış olduğun meydan, İmam Lojmanı, Şadırvan ve Lavobaların kazandırılması çok kıymetlidir, başkanım Allah sizden razı olsun emeklerinize sağlık” dedi.

Gökçeli’de Kitap Kafe Ziyareti.

AK Parti ilçe Başkanı Akif Karataş ve Yönetim kurulu üyeleri Gökçeli Belediyesinin bünyesinde yapılan “Kitap Kafe” sosyal tesisinide ziyaret ederek tesisde bulunan vatandaşlarla sohbet yapma imkanı buldular, vatandaşlarla sohbet yaptıktan sonra Karataş ve yönetim kurulu üyeleri Gökçeli kasabasından ayrıldılar.