AK PARTİ NİKSAR BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI ALİM TAŞMEKTEPLİGİL BASIN AÇIKLAMASI YAPTI

Öncelikle Sn. siz değerli

Öncelikle Sn. siz değerli basın mensubu arkadaşlarımızı, Niksar’ımızın partili partisiz genç, yaşlı, dost,  arkadaş ve başımızın tacı değerli analarımızı ve bacılarımızı saygı ve muhabbetle selamlıyorum.

31 Mart 2019 yılında yapılacak yerel seçimlerde NİKSAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI İçin aday adaylığımı 5 Kasım pazartesi günü, Niksar AK PARTİ İlçe teşkilatına yapmış bulunmaktayım.

1961 Niksar doğumluyum. Gençliğimin ve meslek hayatımı yaşadığım Tarih’e başkentlik yapmış olan Niksar’ıma hizmet etmek benim içimde dinmeyen bir sevdadır.

Mensubu olduğum partim ve teşkilatım bana bu kutsal görevi verirler ise, siz değerli halkımızın desteğini alarak hizmet etme yolunda tüm enerjimi sevdalı olduğum Niksar için harcayacağım.

Kısaca öz geçmişim;

1961 Niksar Doğumluyum. Liseye kadar olan Tahsilimi Niksar da Yüksek Tahsilimi 1984 Yılında Kütahya Yönetim Bilimleri Fakültesinde Bitirdim. Askerlik Dönüşü 1987 yılından bu tarafa S.M.Mali Müşavirlik Mesleğime devam ediyorum. Meslek Hayatımın yanı sıra da Niksar Ticaret Ve Odasında 10 yıl meclis Başkan Vekilliği ve Meclis üyeliği, Niksar Çiftçi Malları Koruma Meclis Başkanlığı Görevlerinde bulundum. Halen Niksar’ımızda S.M. Mali Müşavir Ve Kamu Gözetim Kurumu Bağımsız Denetçi olarak Görev yapmaktayım. Aynı Zamanda da Tokat Cumhuriyet Baş Savcılığın da Uzlaştırmacı olarak görevliyim.

Bizim çoklu projelerimiz yok. Ana hedefimiz ilk üç projemiz var.

1-Öncelikli hedefim kentsel dönüşüm

2-Ender buluna bilecek bir vadiye sahibiz çok iyi değerlendireceğiz TARIM

3-Yaylasıyla, ovasıyla uygun iklimiyle hayvancılık ve Turizm

Bu üç ana proje için, gerek şahsım ve gerek ekip arkadaşlarımla gecemi gündüzüme katıp, siz değerli Hemşerilerimize bu imkânları sunacağım.

Partili, partisiz, muhalefet gözetmeksizin tüm halkımızı aynı samimiyet ve aynı hassasiyet ile kucaklayıp, aynı duygu ve düşünceler içinde dinleyip, sizlerin de önerilerine değer vererek çalışmalarımı devam ettireceğim.

Hep birlikte Niksar, olacağız, hep birlikte büyüyeceğiz.

Sloganımız belli; SEVDALISI OLDUĞUMUZ NİKSAR’DA HEP BİRLİKTE KALKINACAĞIZ… Bu vesile ile hepinizi saygı ve muhabbetle selamlıyorum.

AK PARTİ NİKSAR BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI Alim TAŞMEKTEPLİGİL