Tokat Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mahmut Özdemir Yeşil Niksar gazetesi ve Yörenin Sesi Canik gazetelerini ziyaret ederek gazete sahibi Cemalettin Bilgin ile bir süre sohbet yaptı.

Bilgin; müdürüm maşallah yoğun çalışma temposu içindesiniz Allah kolaylık versin, zor bir görev ama sizin yapacağınız en güzel hizmet, bulunduğun kurum devlet ve milletimiz için çok kıymetli kurum olduğunu düşünüyorum başarılar dilerim” dedi.

Özdemir; “abi gerçekten bulunduğum kurum çok önemli çok şükür fakir fukaraya, yetimlere, kimsesizlere, şehit ve gazi ailelerine devletimiz sahip çıkıyor bizlerde devletimizin verdiği görevi layıkı ile yapmaya çalışıyoruz, Allah devletimizden razı olsun” dedi.

Bilgin; Vali bey her kuruma önem veriyor ama Aile ve Sosyal Politikalar İl müdürlüğü bünyesinde bulunan bütün kuruluşlara ve kurum bünyesinde barınan insanlara daha çok ilgi gösteriyor, bu da sizlerin hizmetini kolaylaştırdığını düşünüyorum, inşallah Niksar’da bulunan Çocuk Evlerindeki çocukların devlete ve millete faydalı olması için çalışmalara katkı olması bakımından çocuklar Niksar’daki kuruma gelmeden bir başka kurumda barınmaları sağlanarak kurumun sağlıklı hizmet yapması sağlanır, her çocuk kuruma gelmemesi için bir çalışma yaptığınızı öğrendim inşallah kısa zamanda yeni bir kurum açılarak herkesin mutlu olduğu hizmetler yapılır” dedi.

Özdemir;  abi Valimizin talimatı bizler için önemli sayın Valimiz bizlere her konuda destek veriyor ve şunları ifade ediyor; bölgemizde aç, açık sahipsiz kimse kalmamalı, devletimizin imkanları çok şükür çok iyi, devlet imkanları halkımızın emrine vermekten kaçınmak yok” diyerek çok şükür Tokat bölgesinde kim ihtiyaç sahibi ise onun yanındayız sürekli bölgede tarama yaparak halkımızın yanında olduğumuzu gösteriyoruz, her gün onlarca her ay binlerce insanımızı  ekipler halinde ziyaret yapıyoruz çok şükür aç, açık, sahipsiz bir insanımız bulunmuyor, devlet imkanlarını halkımız için seferber  ediyoruz” dedi.

Tokat Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mahmut Özdemir Yeşil Niksar gazetesi ve Yörenin Sesi Canik gazeteleri sahibi Cemalettin Bilgin ile bir süre sohbet yaptıktan sonra gazeteden ayrıldı. (