AHMET KOYUNCU AK PARTİDEN ADAY ADAYI OLDU

31 Mart 2019 Yerel

31 Mart 2019 Yerel seçimleri için partilerde aday adaylıkları devam ediyor.

31 Mart 2019 Mahalli İdareler ve Yerel yönetimler seçimleri için partilerde aday adaylıkları sürerken, Gökçeli Belde Belediye Başkanlığı için Ak Parti’den Uzun yıllar Niksar Vergi daiharesi müdürlüğünde Vergi Memuru olarak çalışan Ahmet KOYUNCU aday adaylık müracaatını yaptı.

Ak Parti İlçe Teşkilatında başvuru dilekçesini İlçe Başkanı Kemal Yılmaz’a teslim eden aday adaylık başvurusunu yapan Koyuncu, Niksar’ın güzel beldesi Gökçeli’ye hizmet için 2014 Yerel seçimlerinde ve 2019 yılındaki seçimlerde de Ak Parti Gökçeli Belediye Başkan Aday Adaylığı için müracat yaptığını kaydetti..

 Son günlerde çıkan Aday adaylığı iptal etti söylentilerine açıklama yapan Koyuncu’’ Bizler gökçeli beldemize hizmet yolunda yıllardır çalışıyoruz  son günlerde çıkan Aday Adaylığı Başvurusunu iptal etti söylentileri asılsızdır ben devletime milletime  uzun yıllardır hizmet etmekteyim bu hizmetlerimin daha fazlasını yapmak içinde Gökçeli Beldesinden Aday Adayı oldum Partimizde uygun görürse Adaylık sürecinde de yapacağım çalışmalar ve reformlar hakkında bilgiler vermeye devam edeceğim ‘’dedi
Ahmet Koyuncu Kimdir?

1963 Gökçeli Kasabası doğumlu olan Koyuncu. İlk ve orta öğrenimini Gökçeli kasabasında tamamladıktan sonra  Lise öğrenimini İzmir Hürriyet Lisesi, ardından Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun oldu. Askerlik görevini Amasya ve Kars Sarıkamış’ta tamamladı. 1985 yılında İzmir Basımhane Vergi Dairesi müdürlüğünde memuriyet hayatına başladı. Ardından Başçiftlik Malmüdürlüğü ve halen Niksar Vergi Dairesi Müdürlüğünde Vergi memuru olarak çalıştı. Üniversite Mezunu olan Koyuncu  evli olup 3 çocuk babasıdır.