ADAY ADAYI BİLGİN GENEL BAŞKAN BAHÇELİ İLE BİZZAT GÖRÜŞTÜ

MHP Tokat Milletvekili Aday

MHP Tokat Milletvekili Aday Adayı Makine Yüksek Mühendisi Serhat Bilgin Ankara Mhp Genel Merkezinde Aday Adaylığı başvurusunu gerçekleştirdi.

Genel Merkezde Aday Adaylık Başvurusunu yaptıktan sonra Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli MHP Tokat Milletvekili Aday Adayı Makine Yüksek Mühendisi Serhat Bilgin’i Makamında kabul ederek bir süre baş başa görüşmüşlerdir. İlk günün ilk heyecanını Türk İslam Ülküsünün Yılmaz savunucusu Dr. Devlet Bahçeli ile gerçekleştiren Bilgin kısa olarak şunu ifade etmiştir” MHP Genel Merkezimize İlçe Başkanımız Sayın Dursun Yılmaz ve yönetim kurulu üyemiz değerli kardeşim Alpay Yavuz ile birlikte Aday Adaylığı müracaatımızı gerçekleştirmiş olduk. Aday Adaylığı müracaatından sonra MHP’nin Güçlü Lideri Türk İslam Ülküsünün Yılmaz Savunucusu Saygıdeğer Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli Bey bizleri makamına davet ederek görüşme imkanına sahip oldum bu güzel buluşma hayatımın en güzel anı olmuştur. Aday Adaylığımın açıklanması ile birlikte Partime ve Şahsıma ilgi gösteren tebrik eden Mesajları ve Telefonları ile kutlayan tüm dost, akraba ve kardeşlerime şükranlarımı bu vesile ile sunuyorum. Allah Yolumuzu açık etsin”dedi.

MHP Tokat Milletvekili Aday Adayı Makine Yüksek Mühendisi Serhat Bilgin Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli ile bir süre görüşmesinden sonra Genel Merkezde çeşitli ziyaretler için İlçe Başkanı Yılmaz ve Yönetim Kurulu Üyesi Alpay Yavuz ile ziyaretlere devam etmişlerdir.