YEŞİL NİKSAR GAZETESİ 5+5 İLE BİR REKORU YAKALADI.

YEŞİL NİKSAR GAZETESİ 55 YILLIK YAYIN HAYATINA OKUYUCULARLA BİRLİKTE OLMANIN MUTLULUĞUNU PAYLAŞIYOR.

YEŞİL NİKSAR GAZETESİ KURUCUSU HACI MEHMET BİLGİN’İN EMANETİ OLAN YEŞİL NİKSAR GAZETESİ 55 YAYIN YILINI DOLDURARAK, NİKSAR HALKINA, BÖLGE İNSANINA VE  TÜRK MİLLETİNE HİZMET YAPMAYA DEVAM EDİYOR.

55 YIL TAM BİR İNSAN ÖMRÜ MİSALİ.

YEŞİL NİKSAR GAZETESİNİ EMANET ALAN KURUCU SAHİBİMİZ HACI MEHMET BİLGİN’İN OĞLU CEMALETTİN BİLGİN, BUGÜN YEŞİL NİKSAR GAZETESİNİ AYLIK YAYINLAMAYA DEVAM EDERKEN, YÖRENİN SESİ CANİK GAZETESİNİ HER GÜN YAYINLANMASINI NİKSAR SEVDALILARI İLE YAYINLAMAYA DEVAM EDİYOR.

YEŞİL NİKSAR GAZETESİ VE YÖRENİN SESİ CANİK GAZETELERİ SAHİBİ CEMALETTİN BİLGİN DUYGULARINI ŞU ŞEKİLDE İFADE ETTİ; RAHMETLİ BABAMDAN ALDIĞIM BU KUTLU YOLCULUĞA DEVAM EDİYORUZ, BİZLERİ YALNIZ BIRAKMAYAN SAYGIDEĞER OKUYUCULARIMIZ, DOSTLARIMIZA SONSUZ TEŞEKKÜRLERİMİ SUNUYORUM, RAHMETLİ BABAMDAN ALLAH RAZI OLSUN BİZLERE BU GÜZEL HİZMETN YAPILMASINI SAĞLADI VE ŞEHRİMİZE, ÜLKEMZE HİZMET YAPARAK YOLUMUZA BÜTÜN ENGELLEMELERE RAĞMEN DEVAM EDİYORUZ. DOST ZOR GÜNDE BELLİ OLUR DERLER BİZLERDE HEP ZORLU SÜREÇLERDEN GEÇTİK VE GEÇMEYE DEVAM EDİYORUZ, ÖMRÜMÜZ OLDUĞU SÜREDE BU KUTLU YOLCULUĞA DEVAM EDECEĞİZ” DEDİ.

55 YILLIK UZUN BİR ÖMÜRDE GAZETEMİZE DESTEK VEREN TÜM OKUYUCULARIMIZA, DOSTLARIMIZA, YETKİLİLERE TEŞEKKÜR EDERİZ.

NİCE 55 YILLAR DİLEKLEMİZLE.

YEŞİL NİKSAR GAZETESİ