50 YILLIK GAZETE OKUYUCUMUZ

Yeşil Niksar gazetesinin yayın

Yeşil Niksar gazetesinin yayın hayatına girmesi 53. Yılını doldurdu.

Yeşil Niksar 53. Yayın yılına girerken, günlük yayın hayatına giren kardeş gazete Yörenin Sesi Canik gazetesi 16 yayın yılında okuyucuları ile buluşmaya devam ediyor.

53 yıllık yayın hayatına devam eden Yeşil Niksar gazetesinin okuyucuları arasında olan Niksar esnaflarından Cafer Çağhan gazete okuyuculuğunu 50 yıldan beri sürdürmeye devam ediyor, gazeteyi okumak için her gün gazetenin okuyucusu olarak gazetenin yönetim binasına gelerek gazetesini alıyor.

50 yıllık gazete okuyucusu Cafer Çağhan Yeşil Niksar gazetesi ve Yörenin Sesi Canik gazetelerini ziyaret ederek günlük yayınlanan Yörenin Sesi Canik gazetesini alarak gazete sahibi Cemalettin Bilgin ile bir süre sohbet yaptı Çağhan; “Cemalettin yiğenim rahmetli Hacı abi babanızın döneminden beri gazetenizin okuyucusuyum, gazete dağıtan gençler gazeteyi getiriyor hem ben okuyorum hem de çevredeki komşularım gazetenizi okuyarak Niksar’dan bilgi sahibi oluyoruz, Allah sizlerden razı olsun memleket meselelerini yazıyorsunuz destek veriyorsunuz, senide sürekli okuyorum bazen sert yazılar yazıyorsun ama gerektiğinde her konuya değinmek güzel başarılar dilerim” dedi. Gazete sahibi Cemalettin Bilgin; “Cafer abi ayaklarına sağlık  Allah razı olsun, sizlerin destekleri çok önemli sizlerin gazetemizin okuyucusu olarak her zaman yanımızda görmekten onur duyuyoruz, siz değerli büyüklerin gazetemize kadar gelerek gazete almanız, gazetemizi takip etmeninden duyduğum mutluluğu anlatamam sizler gençlere örnek olan insanlarsınız” dedi.

Çağhan ve Bilgin memleket meseleleri konusunda bir süre daha sohbet yaptı ve gazeteden ayrıldı