19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramının 102  yılı Pandemi kısıtlamaları kapsamında kutlandı.

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı kutlamasına, Niksar Kaymakamı İlhami Doğan, Belediye Başkanı Özdilek Özcan, Garnizon Komutanı ve Niksar Köklüce  Komando Tabur Komutanı Jandarma Binbaşı Erdal  Özköroğlu,   İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Erdal Nurettin Saçkan, İlçe Spor müdürü Hakan Aslan, kurum müdürü leri ve amirleri, Niksar AK Parti ilçe başkanı Semih Tepebaşı, Niksar İYİ Parti ilçe başkanı Abdullah Lüleci, okul müdürleri ve az sayıda vatandaş katıldı.

Tören; Niksar kaymakamı İlhami Doğan ve   İlçe Gençlik ve Spor müdürü Hakan Aslan’ın Atatürk büstüne çelenk sunması ile başladı, daha son saygı duruşu ve İstiklal marşının okunması ile başladı, daha sonra günün anlam ve önemini belirten şiirler, Ey Türk Gençliği okundu, öğrenciler şiirlerini okuduktan sonra tören son buldu.

Pandemi dolayısı ile kısıtlı gerçekleşen 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı töreni için resmi ve özel kurumlara, STK lara tören davetiyesi gönderildiği halde kurum temsilcilerinin törene katılmaması dikkat çekti.

Tören sunuculuğunu Kız Meslek Lisesi Edebiyat Öğretmeni Gülden Gümüş ve Ticaret Meslek Lisesi Edebiyat Öğretmeni Barış Eroğlu sundular.