yesilniksar

10 TL BEKLEYENLER!.

ABD gavurunun parasını “10 TL olacak” diyerek pıtık çalıp oynayanlar, hayal kırıklığına uğradılar.

Ülkemin zor günlerinde ülkemize açılan ekonomik savaşı görmezden gelip iktidara ağır hakaretler yapanlar, ABD nin şakşakçılığını yapanlar bakalım gavur parası 10 TL ye çıkmadığında geceleri uyuyabilecekler mi?.

Bir kez daha hatırlatmak yapmakta fayda vardır, bugün komşumuz Suriye üzerinde oynanan oyunları görmeyip çocukların katledildiğine göz yumanlar, ülkemize karşı başlatılan ekonomik savaşı da dikkate almamış olurlar.

6 yıl önce Suriye de insanlar kendi doğdukları topraklarda yaşıyorlardı, bugün milyonlarca Suriye’li insanlarımız doğdukları topraklarda değil, yaşam mücadelesi verdikleri başka ülkelerdeler, dün kendi topraklarında malları mülkleri vardı, kimisi Doktor, kimisi Mühendis, kimisi çiftçi her birisinin milyonlarca lira parası vardı, bugün sefalet içindeler.

Bugün Suriye’de yaşanan olayları, görmezden gelenler, Irak’ta, Libya da yaşananlardan ders almayanlar, bugün ülkemize ABD nin açtığı ekonomik savaşın kaybedilmesini “Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan gitsinde kim gelirse gelsin” diyerek Allah korusun kendi nesillerini geleceğini tehlikeye sokmanın yanında Türk milletinin huzurlu geleceği ile oynadıklarını bir kez daha hatırlatmak istedik.

Vampirler, vatan hainleri, aç gözlüler uykularınız kaçsın inşallah gavurun parası 10 TL olmadı, olmayacakta, sizlere bir üzücü haber daha verelim belki duymamışsınızdır, Türkiye Cumhuriyeti Devletinin ABD mallarına koyduğu ambargo ve ek vergiler sonrasında ABD borsası tarihinin en büyük düşüşlerini yaşamaya başladı, artık uykularınızın kaçması kaçınılmazdır, hain damgasını yerseniz nasıl bir hayatın içinde olursunuz?.

ABD nin ülkemize karşı başlattığı ekonomik savaşa karşılık Türkiye Cumhuriyeti devletimiz, ilk önce savunma yaptı, sonra karşılık vererek ekonomik savaşa başladı ve başlayan ekonomik savaşla birlikte ABD Borsası tarihinin en büyük düşüşünü yaşıyor.

ABD parasını 10 TL olarak bekleyenler bundan sonra yaşayacakları şokun hesabını yapsınlar gavur parası 4 TL ye doğru geldiğinde “eyvah battık ne olacak halimiz” diyeceklerdir.

Ülkemizde yaşanan ekonomik savaşa karşı sayın Cumhurbaşkanımıza desteği yine MHP genel başkanı sayın Devlet Bahçeli vermeye devam ediyor.

MHP genel baçkanı sayın bahçeli; “Biz savaş meydanlarında döviz çıkar mı, iner mi derdine kapılmadık; vatan dedik, millet dedik, namus dedik, can verdik, kan akıttık.

Ekonomik muhasaraya alınmaya çalışılan Türkiye vurulmak istenen paslı zincirleri parçalayacak kuvvettedir”  diyerek ülkemize ihanet edenlere karşı çok sert açıklamalarda bulundu, sanırım karşılıksız ülke sevdası bu olsa gerek.

Ve yine sayın Devlet Bahçeli şu açıklamayı yaptı; “Döviz fiyatlarındaki spekülatif ataklarla Türkiye’yi teslim alacağını, değilse bile sindireceğini, geri adım attıracağını, pes ettireceğini sanan Evanjelist-Siyonist komplo mutlaka bozgun yaşayacaktır”.

MHP Genel Başkanı Devlet BAHÇELİ

Bu ülke 15 Temmuz ihanet darbe girişimi karşısında dimdik halkı ile ayakta kaldıktan sonra, bundan sonra yaşanacak hiçbir  olumsuzluk karşısında sala kimse pes etmeyecektir.

ABD başkanı Trump’a karşı ABD basını da artık tavır almaya başladı, ABD basınını “halk düşmanı” olarak niteleyen Trump’a karşı ülke genelindeki ço sayıda basın kuruluşları ABD başkanına yönelik olarak yayınlar yapmaya devam ediyorlar.

Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan hep şunu söyler; “Türkiye artık eski Türkiye değildir” sözlerini halen anlamakta zorluk çekenler arasında ABD başkanı ve yardımcısı bulunmaktadır.

ABD gerçek bir dost ülke olmamasına rağmen, iki ülkenin çok sayıda bağlantıları olduğu için bugün ki gibi kahpelik yapmaması gerekirdi, ABD eskiden çeşitli ülkeleri taşoran olarak kullanırdı, son yıllarda terör örgütlerini taşoran olarak kullanmaya başladı, her iki taşoranın ülkemiz tarafından ipleri  çekilince ABD bu kez  ülkemize olan kahpeliği bizzat yapmaya başladı, bunun nedeni; “ben artık Taşoran kullanmıyorum, seninle istediğim gibi oynarım” havasına girdi, girmesine girdide bizim Devlet Başkanımızın bir Karadeniz uşağı olduğunu unuttu.

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Başkanı sayın Recep Tayyip Erdoğan çok sayıda ABD başkanı ile görüşme yaptı, ABD başkanı çok sayıdaki görüşmelerinde Türkiye Cumhuriyeti Devlet başkanını tanıyamadığı için ikide bir sosyal medya üzerinden ülkemizi tehdit ediyor, bazen de etrafındaki yetkililer Trump adına ülkemizi tehdit ediyorlar, sonuç değişir mi?, mümkün değil.

Türkiye artık ABD nin ileri karakolu değildir, bunu başta ABD başkanı ve yardımcıları bilecektir.

Onlarca yıl ABD nin ileri karakolu olarak görev yapan ülkemiz, yeni başkanımızla, yeni sistemimizle artık dünyanın tek kutuplu bir dünya olmadığını ortaya koymuştur.

Türkiye Cumhuriyeti devleti yıllarca ABD nin ileri karakolu olarak görev yapmış, ABD den gelen her söze; “emredersin baş üstüne” her söylenen sözü emir telakki etmiş, amma lakin iş değişti dedik ya.

ABD elindeki Keseri artık Testereye çevirmek zorundadır, Türkiye ile çeşitli ortaklıklar yapacaksa, iki ülke dünyada insanların huzur ve mutluluğu için çaba harcayacaksa Testere misali; hem sana, hem bana” demek zorundadır aksi taktirde, Keserin sapı elinde kalacak, sonra sapı kafasına vuracak!.

ABD nin şakşakçılığına inanarak ülkemize ihanet edenler, ABD nin parasının güçlenmesini bekleyenler ve destekleyenler bu ülkede yaşadıkları için kendilerini şanslı görmeliler, ama vicdanlarının karartısı içinde yaşamaya devam ederler.

Günün Sözü: KESER DÖNER SAP DÖNER, BİR GÜN HESAP DÖNER

 

 

 

 

 

 

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.