Dünyada var olan Ekonomik krizlerin Türkiye’ye yansıması sonucu Hükümet gerekli tedbirleri alırken, çalışanına sahip çıkan Niksar’da bir işletme var.

            NİKSAR OSB DE FAALİYET YAPMAKTA OLAN ASLAN TEKSTİL SIKINTILI SÜREÇLERİN BAŞLADIĞI GÜNLERDE ÇALIŞAN TÜM PERSONELİNE EKONOMİK DESTEK İÇİN BİR AYLIK ÖDEME FAZLADAN YAPTI.

           NİKSAR ORGANİZE SANAYİ Bölgesinde faaliyet yapan ASLAN TEKSTİL yetkilisi Aslan Teke yaptığı kısa açıklamada şunları dile getirdi; DÜNYADA OLRUĞU GİBİ ÜLKEMİZDE DE EKONOMİK SIKINTILAR VARDIR, BU ZORLU GÜNDE HEM ÇALIAN KARDEŞLERİMİZE HEMDE ÜLKE EKONOMİSİNE KATKI SAĞLAMAK İÇİN BÖYLE BİR DESTEĞİN YAPILMASINI UYGUN GÖRDÜK, İMKANLAR ÖLÇÜSÜNDE BU DÜR KATKILARI YAPMAYA DEVAM EDECEĞİZ, SIKINTILI GÜNLERDE ÇALIŞAN VE İŞ VERENLER OLARAK EL BİRLİĞİ YAPMAK ÖNEMLİDİR, ALLAH DEVLETİM,ZE ZEVAL VERMESİN, ÇALIŞAN KARDEŞLERİMİZE BAŞARILAR DİLERİZ” dedi.

             ASLAN TEKSTİL Niksar OSB de ilk çalışma başlatan firmalara arasında olduğu ve işletmenin büyüme çalışmalarının devam ettiği önemli bir işletme olarak dikkat çekmektedir