Niksar Organize Sanayi bölgesinde faaliyetine devam eden CBF tekstil zor şartlarda çalışmalarını sürdürürken İstanbul Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği tarafından gümüş ödüle layık görüldü.

Başarılı işletmeciliği ile dikkat çeken Niksar Organize Sanayi CBF tekstil kendilerine sunulan ödülle ilgili düşüncelerini kısa olarak şu şekilde dile getirdi;’2020 yılı ülke olarak zor bir süreçten geçtik işletmemiz yurtdışı bağlantılı hizmet verdiği için dünyadaki ekonomik krizden ve pandemi sürecinden ciddi olarak etkilendik buna rağmen biz CBF tekstil ailesi olarak tüm zorluklara göğüs gererek bir aile ortamı içerisinde çalışan personelimizle zoru başardık ve ülkemizin Amerika’ya ve diğer ülkelere gönderdiği yüksek standartta tulumları yaparak zor günlerde insanlığa hizmet vermeye gayret ettik.2020 yılı gerçekten bizim gibi işletmeler için zor bir yıl oldu bu zorluğu günlerdeki sıkıntıların üstesinden gelerek bizlere İstanbul hazır giyim ve konfeksiyon ihracatçıları birliği gümüş ödüllendirmelerinden büyük mutluluk duyduk. Bu ödülü çalışanlarımız adına aldığımızı ifade etmek isteriz’ dedi.

Niksar Organize Sanayi bölgesinde CBF tekstil olarak çalışmalara devam eden firmaya Niksar Ticaret ve Sanayi Odası Mahmut Aybak ‘da bir teşekkür mesajı yayınlayarak CBF tekstili kutladı. Aybak’ın mesajı;’(Üyemiz CBF Tekstil İHKİB (İstanbul Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği) tarafından gümüş ödüle layık görülmüştür. Niksarlıları gururlandıran BURAK FADILOĞLU ve CBF Tekstil ailesini kutlar başarılarının devamını dilerim. Mahmut Bülent AYBAK-Niksar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı) ’dedi.

Niksar’da başarılı çalışmalar yapan CBF tekstil sahibi Burak FADILOĞLU ve eşi Cladya hanımın çalışanları ile birlikte gerçekleştirdikleri başarı Niksar halkını mutlu ettiği ifade edilmektedir CBF tekstilin başarılı çalışmalarını büyüyerek devam edeceği dile getirilmektedir.