Yeşil Niksar gazetesi ve Yörenin Sesi Canik gazeteleri sahibi Cemalettin Bilgin Tokat İl Jandarma Komutanını ziyaret etti.

Yeşil Niksar gazetesi ve Yörenin Sesi Canik gazeteleri sahibi Cemalettin Bilgin Tokat İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Bahri Bostancıyı makamında ziyaret ederek bir süre sohbet yaptılar.

Bilgin; “komutanım sizler Niksar’ı sık ziyaret ettiniz ama bizler sizleri ilk defa ziyaret ediyoruz, kusura bakmayın geç ziyaretten dolayı” sözleri üzerine Bostancı; “Cemalettin bey işlerimizin yoğunluğu nedeniyle aksamalar yaşanabiliyor, bizler Niksar’ı çok seviyoruz ilçe Jandarma Komutanlığının yeni hizmet binasının yapılması için sıkça gelme imkanımız oldu, inşallah Niksar ilçe jandarma hizmet binamızı kısa zamanda jandarma Genel Komutanımız Orgeneral  sayın Arif Çetin destekleri ile yapmış olacağız, yer konusunda sayın Valimiz Dr. Ozan Balcı destek verdi ve tahsis yapıldı, sizlerin de katkılarından dolayı teşekkür ederim” dedi.

Bilgin; “Komutanım sizin de ifade ettiğiniz gibi Niksar ilçe Jandarma Hizmet binasının kısa zamanda yapılacak olması bizleri de mutlu etmektedir, Niksar’da öncelikle yapılması gereken bir hizmet binasına Niksar halkı olarak kavuşmanın mutluluğunu yaşayacağız, Allah sizleri her dam muzaffer kılsın, sizler bu ülkenin teminatı güçlü bir kuruluşsunuz başarılar dilerim” dedi.

Yeşil Niksar gazetesi ve Yörenin Sesi Canik gazeteleri sahibi Cemalettin Bilgin Tokat İl Jandarma Komutanını Jandarma Albay Bahri Bostancı ile bir süre daha sohbet yaptıktan sonra kurumdan ayrıldı.