Operatör Dr. Ahmet Sümbül Yeşil Niksar gazetesi ve Yörenin Sesi Canik gazetelerini ziyaret etti.

Operatör Dr. Ahmet Sümbül haftanın belli günlerinde Niksar Devlet Hastanesine görevli olarak gelir ve önemli ameliyatlar yapmaktadır.

Operatör Dr. Ahmet Sümbül Yeşil Niksar gazetesi ve Yörenin Sesi Canik gazetelerini ziyaret ederek gazete sahibi Cemalettin Bilgin ile bir süre sohbet ettiler.

Bilgin; Doktorum hoş geldin maşallah mesleğin zirvesinde iken görev verilen her tarafa gidiyorsun önemli ameliyatlar yapıyorsun, özellikle yurt dışına giderek ülkemizi orada temsil etmenden gurur duyuyoruz başarılar dilerim” dedi.

Operatör Dr. Ahmet Sümbül; “Cemalettin bey bizler mesleğimizi severek yapıyoruz, günde 7 ameliyat yaptığımız oluyor, gündüz normal mesai yapıyor, gece belli saatlerde yatan hastalarımızı kontrol için hastaneye kontrole gidiyorum, gündüz çalışıyor gece ertesi güne kadar nöbet tutuyor ve yine ertesi gün ameliyat yaparak hayatımıza devam ediyoruz, çok şükür mesleğimizi severek yaptığımız için yorgunluk düşünmüyoruz, sağılığımız yerinde devletimiz nerede görev verirse onu yapıyoruz, severek yapılan her hizmet anlamlıdır, insan severek yaptığı işte yorgunluk düşünmez” dedi.

Bilgin; “Doktorum yurt dışına sıkça çıkıyorsunuz maşallah Allah kolaylık versin” dedi. Operatör Dr. Ahmet Sümbül; “çok şükür gerçekten ülkemizde verdiğimiz hizmet dışında yurt dışına görevli olarak giderek ülkemizi orada temsil ediyor, fakir ülkelerin insanlarına sağlık hizmeti veriyoruz, görevimi severek yapmaktan mutluyum, Allah milletimize sağlıklı ömürler versin” dedi.

Operatör Dr. Ahmet Sümbül, Bilgin ile bir süre daha sohbet yaptıktan sonra Tokat’a gitmek üzere gazeteden ayrıldı.