YUSUF BEYAZIT’IN BAYRAM MESAJI

AK Parti Tokat Milletvekili

AK Parti Tokat Milletvekili Yusuf Beyazıt Ramazan Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajla tüm halkımızın bayramını kutladı.

Yusuf Beyazıt “Yardımlaşma, dayanışma ve paylaşma duygularının en yoğun şekilde yaşandığımız ve manevi huzurla idrak etiğimiz, rahmet, mağfiret ve bereket ayı 11 ayın sultanı Ramazan-ı Şerif’in ardından, Ramazan Bayramına kavuşmanın huzuru içerisindeyiz.

Bizleri küslerin barıştığı, dargınlık ve kırgınlıkların unutulduğu, ayrı düşenlerin kavuştuğu, sevinçlerin birleştiği, mutlulukların paylaşıldığı, umutların tazelendiği, öksüz ve yetimlerin sevindirildiği, milli birlik ve beraberlik hislerinin kuvvetlendiği, yüreklerin heyecanla çarptığı bir bayrama daha kavuşturan Rabbimize şükürler olsun.

İçerisinde bulunduğumuz mübarek günlerde, dünyanın dört bir yanında zulüm altında olan, yokluk ve yoksulluk içerisinde içinde bulunan, savaşlara – saldırılara karşı mücadele içinde çırpınan insanların olduğunu bilmek, kalplerimizi hüzünlendiriyor. Bu mübarek günlerde, tüm insanlığın kurtuluşa ermesini, huzur ve refah içerisinde geleceğe umutla bakabilmesini ve daha adil bir dünya içerisinde yaşanabilmesini temenni ediyor, Bayramların, milletimiz, ülkemiz, tüm Müslümanlar ve tüm insanlık için de gerçek manasıyla “bayram” havasında geçmesini arzuluyorum.

Eser ve hizmet siyasetiyle, Tokat’ımızda ve ülkemizde Üretimi, istihdamı, büyümeyi, kalkınmayı destekleyecek her adımı atıyor, her türlü desteği milletimizle paylaşıyoruz.

Hamdolsun eğitimden sağlığa, ulaştırmadan enerjiye, spordan sosyal devlet uygulamalarına kadar her alanda ülkemizi büyük ve güçlü Türkiye hedeflerine ulaştırma noktasında çalışıyoruz. Sadece geçtiğimiz 20 yılda değil aynı zamanda geleceğe de inandığımız yolda yürüyerek 2023 hedeflerimize, 2053 ve 2071 vizyonumuza uygun bir Türkiye’yi milletimizle inşa edeceğiz.

Devlet ve millet olarak aynı değerler etrafında bir ve bütün olarak ülkemizin ve milletimizin geleceği için azimle ve kararlılıkla çalışmaya devam ederek milletimize verecek daha çok hizmetimiz, ülkemize kazandıracak daha çok eserimiz var.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle geçtiğimiz günlerde açılışını yaptığımız, şehrimizin dünyaya açılan kapısı, son teknoloji ile donatılan uluslararası Tokat Havalimanımız şehrimizin gelecekteki hedeflerine ulaşmadaki sembollerinden birisidir. Gelişen ve büyüyen Tokat hedefiyle şehrimize son 20 yılda kazandırılan 47 milyar liralık yatırımla şehrimiz farklı bir çehreye bürünmüş, devam eden yatırımlar ve kazandırılacak projelerle gece gündüz demeden çalışarak siz değerli hemşehrilerimize, şehrimize ve ülkemize hizmet etmeyi sürdüreceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle Ramazan Bayramınızı tebrik ediyor, Rabbim’den hepimizi bundan sonraki Ramazan ayına ve bayramlara sağlıkla, esenlikle, huzurla kavuşturmasını diliyorum. tüm hemşerilerime selam ve saygılarımı sunuyorum.” Sözlerine yer verdi.