ülkemizdir.

Kendi şehrimizi düşünmeden bölgemizde söz söylemek ne kadar doğrudur?.

Bölgemizde güçlü olmadan ülke genelinde güçlü olmak kolaymıdır?.

İlk önce kendi kapımızın önünü temizlemek gerekir, sonra bölgemizde güzel hizmetlerin olmasını, şerlerin defi için, sonrada Türkiye Cumhuriyeti Devletinin dimdik ayakta kalması için mücadelemize devam edebiliriz.

Birileri her sıkıştığında YURTTA SULH’u kendisine kalkan yapar, salonlarda bu özel sözleri halka anlatarak özel bir mesaj verir!.

Birileri YURTTA SULH CİHANDA SULH sözlerini kullanarak 15 TEMMUZ ihanet gecesinde “YURTTA SULH CİHANDA SULH KONSEYİ TARAFINDAN DERUHTE EDİLMİŞTİR” diyerek bu kıymetli sözleri Türkiye Cumhuriyeti Devletini parçalamak üzere halk kandırmak için kullanır!

Ama gerçek vatan kahramanları, gerçek vatan severlerde; “YURTTA SULH, CİHANDA SULH” sözlerini kendisine rehber edinerek, Türkiye Cumhuriyeti Devletini kuran Gazi Mustafa kemal Atatürk’ün sözlerinin hayat bulması için YERLİ VE MİLLİ SAVUNMA SANAYİSİNİN GELİŞMESİ İÇİN KATKI SAĞLAR.

YURTTA SULH; Türkiye Cumhuriyetini  Devletini ve Milletini bölmek ve parçalamak isteyenlere karşı amansızca mücadele yapmak, terör örgütlerine ve yandaşlarına asla taviz vermemek, mücadeleyi başarmak için YERLİ VE MİLLİ SAVUNMA SANAYİ KONUSUNDA DUYARLI OLMAK GEREKİR.

Bölgemizde ve Ülkemizde yaşanan olaylara bakınca Türkiye Cumhuriyeti Devleti olarak güçlü olmak zorundayız, güçlü olmanın yolu Savunma Sanayinin güçlü olmasına bağlıdır.

Birileri ülkemizi karalarken ve kötülerken, bu ülkeye ve millete hizmet edenleri kötülüyorsa onlara şaşmamak gerekir onlar kendi genlerinin vermiş olduğu hainlikleri yapmaktadır, onlar kötülük yaparken Türk milletine sevdalı vatan sever insanlardan insansız hava araçlarının mucidi sayın Selçuk Bayraktar  ve ekibine tekrardan teşekkür ederken, şu anlamlı mesajı da yazmak isterim.

“BAYRAKTAR TB 2

Sınıfında dünyanın en iyisi!

Dünyada SİHA’larla kazanılan ilk zaferin kahramanı!

Milli ve Özgün Tasarım, Yazılım, Donanım, Aerodinamik, Mekanik

Dünya rekoru %93-yerlilik

19- ülkeye ihracat

Kritik tüm aksam ve bileşenler milli

MİLLİ TEKNOLOJİ HAMLESİ”  SELÇUK BAYRAKTAR

İşte size YURTTA  SULH’UN ANAHTARI.

Yurtta Sulh olması için, savunma sanayiniz güçlü olması gerekir.

YURTTA SULH, CİHANDA SULH’UN HAYAT BULMASI İÇİN  YERLİ VE MİLLİ TEKNOLOJİYE SAHİP OLMAK ZORUNDAYIZ.

İşte BAYRAKTAR TB2 VE ATAK HELİKOPTERİ BU ANLAMLI SÖZÜN HAYAT BULMASINA EN BÜYÜK KATKI YAPAN ÖNEMLİ SİLAHLAR VE SAVUNMA ARAÇLARI.

YERLİ VE MİLLİ SAVUNMA SANAYİ TEKNOLOJİ BÜTÜN HIZI İLE ÇALIŞMALARINA DEVAM EDERKEN “ATAK” HELİKOPTER JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞINA TESLİM EDİLDİ.

TÜRKİYE YERLİ VE MİLLİ SANAYİ KONUSUNDA EMİN ADIMLAR ATARAK “YURTTA SULH”U SAĞLAYARAK CİHANDA SULHA BÜYÜK KATKILAR SAĞLIYOR.

CUMHURBAŞKANLIĞI SAVUNMA SANAYİYİ HER GÜN YENİ BİR TEKNOLOJİ İLE, “YURTTA SULH, CİHANDA SULH” A HAYAT VERİYOR.

GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’ÜN GERÇEK ANLAMDA SÖZLERİNE SAHİP ÇIKAN CUMHUR İTTİFAKI HÜKÜMETİ DÜNYADA BARIŞIN GÜVENCESİ OLARAK YOLUNA DEVAM EDİYOR.

SAVUNMA SANAYİ BAŞKANLIĞININ ŞU ANLAMLI SÖZÜNÜ ASLA UNUTMAYALIM; “HAVADA  KARADA DENİZDE ÇÖLDE HER YERDE BİZ VARIZ” SAVUNMA SANAYİ BAŞKANLIĞI

Türkiye ile sürekli kavga etmeye çalışan, egemen ülkelerin boyunduruğu altında kalan pek çok ülke artık Türkiye ile kavga değil, dostluk ilişkileri içine girmek için gayret sarf ediyorlar.

Libya’da Hafteri,  Karabağ’da Paşinyanı, İdlip’te Esedi, Doğuda ve Kandil’de PKK yı, Ukrayna’da Rusları gömdü, bu güçlü yapıyı ülkemize kazandıran sayın Selçuk bayraktar ve ekibi  en büyük Mücahitlerdendir.

Selçuk Bayraktar ve ekibinin ülkemize kazandırdıkları Savunma Sanayi  ürünleri için sonsuz teşekkür ediyoruz.

Birileri; “Erdoğan gitsin de ne olursa olsun” diye düşündüğünde beyinlerini mutlaka yabancı ülkelere kiralamıştır,

İşin gerçek tarafı şudur.

Erdoğan Demek; Din, Dil, Irk, Mezhep ayırt etmeden zulüm altındaki insanlara el uzatmak umut olmak demek, Zalimin, teröristin yüzüne “One Minute” demek tüm emperyalistlere “DÜNYA BEŞTEN BÜYÜKTÜR” diye haykırmak demektir, lakin bunu anlamayan halen beyinlerini kiraya verenler bu önemli noktaları düşünemiyor!.

Bugün sıcağı sıcağına Ukrayna’da yaşanan olayları anlamakta güçlü çekenler, anlamamak için kulaklarını gerçeklere kapatanlar, ülkemizin Savuna sanayisinde kazanımlarına bir baksalar, ama onlar bakmamak içinde gözlerini kapatıyor.

Rusya-Ukrayna savaşını izlerken, ülkemizin kazandığı savunma sanayi gereçlerini ne kadar anlamlı ve değerli olduğunu daha iyi anlıyoruz.

Bugün dahi, dünyanın gözü önünde ülkeler istila edilirken, ülkemizde birileri seçim isteriz” diyebiliyorsa, bu kişiler gerçekten gözleri kararmış, ülkesini ve milletini düşünmeden konuşanlar sınıfında yer aldıklarını düşünüyorum.

Bugün dünyada yaşanan ekonomik sıkıntılar vardır, sıkıntılar ülkemizde de yaşanmaktadır lakin Allah’a şükürler olsun ki, huzurlu bir ülkede yaşamanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Ülkemiz muhalefeti Ukrayna muhalefeti kadar duyarlı olsa, halkın olaylar karşısında daha sakin olmasını sağlar.

Üzücü bir gerçeği daha yazmakta fayda vardır.

Sanki ülkemiz Rusya ve Ukrayna savaşına girmiş gibi insanların yalan haberlere kanıp, ARKETLERE 5 litre Yağ almak için yoğunluk göstermesi ülkemizdeki muhalefet liderlerini halk her fırsatta tahrik edecek açıklamalar yapmasından kaynaklıdır!..

Günün Sözü; Bizim safımız belli. Ne Avrupa ne Amerika ne Rusya ne Çin… Her şey Türklük için.