YURT OPTİK Serkan Yurt ikinci işyerini açarak hizmet vermeye başladı.
Niksar’ın genç girişimcilerinden Serkan Yurt Fatih Sultan Mehmet Caddesinde açtığı YURT OPTİK işyerinde hizmet vermeye devam ederken, Bengiler mahallesi Cumhuriyet caddesi 30/5 nolu işyerini açarak hizmet vermeye başladı.


YURT OPTİK ikinci mağazasını açan Serkan Yurt şunları ifade etti; “şehrimizi seviyoruz, şehrimize hizmet yapmaktan mutluluk duyuyorum, bazı insanlar yaşanan süreçleri olumsuz olarak değerlendirmişte olsa, çok şükür şehrimiz insanlarına her daim hizmet yapmaktan onur duyuyorum, bu şehir her zaman güçlüdür, çevresi ile güç odağı olan bu güzel şehrimizde yaşamak ve hizmet yapmaktan mutluyum, işyerimizin açılışına gelerek, çiçek göndererek bizlere telefon ve mesajlarla destek veren herkese sonsuz teşekkürlerimi sunarım, Cenabı Allah her zaman hayırlı kazançlar bizlere nasip etsin” dedi.
YURT OPTİK mağazası her gün 08.30-18 saatleri arasında halka hizmet vermeye başladı, hizmet konusunda bilgi almak isteyenlerin 0553 096 6060 nolu telefondan bilgi alabilirler.
Korona19 Virüsü dolayısı ile sıkıntı yaşayan esnafların yanında, yeni işyeri açarak halka hizmet veren YURT OPTİK sahibi Serkan YURT örnek çalışmasından dolayı yetkililer ve esnaflar tarafından tebrik edildi.