Yunan’ın ZULMÜ, TÜRK ASKERİNİN ŞEFKATİ bir mi olacak?

Şu Kış günü vatanlarından edilen, Vatansız hale getirilen Suriyeli göçmenlerin çile dolu hayatı devam ediyor.

Sıcak evlerinde Klavye başında; SURİYELİLER DIŞARI” sloganı atanlar, üzerlerindeki montları çıkartsınlar ve dışarıda 2-3 dakika beklesinler bakalım, bekleyebileceklermi?

YUNAN mezalimi hiçbir zaman bitmedi, bundan sonrada bitmeyecek.

Hani Avrupalılar “medeni, insan haklarına saygılı” idiler?, onlar “medeni” gösterildiği için bizleri de Avrupalı yapmak isteyenler var!..

Şu Kış aylarında, insanlar bir umutla AB ülkelerine gitmek için canlarını hiçe sayıyorlar ve medeni olduğu iddia edilen başta Yunanistan’a oradanda başka AB ülkelerine giderek hayatta kalmak istiyorlar.

Peki insanca yaşamak için, Yunanistan’a gitmek için zor şartlarda yolculuk yapan Suriyeli insanlar Yunanistan’ın devlet görevlileri ne yapıyor? Denizlerde bindikleri Lastik Botları çivilerle batırıyorlar, insanları canlı canlı denizlere gömüyorlar, onu yapamazlar ise karada yakaladıkları göçmenleri çıplak şekilde soyarak dövüyorlar, üzerlerinde değerli eşya ne varsa alıyorlar ve bu kahpeliği yapanlara Avrupanın medeni insanları diyorlar, yani  Yunanistanlılar “insanları denize attıkları halde medeni oluyor!…

Peki Yunanlıların denizlerde ölüme terk ettiği göçmenleri Türk Güvenlik Kuvvetleri, Denizlerde ölmemeleri için kurtarıyor, karınlarını doyuruyor, üzerlerinde bir şey olmayan göçmenlere kendi üzerlerindeki kıyafetleri vererek o göçmenlerin hayatta kalmalarını sağlıyor.

Peki bizim Güvenlik kuvvetlerimizin yaptığı bu insanlık karşısında başta Avrupalı olduğu söylenen Yunanlılar olmak üzere ne diyorlar? “barbar Türkler” diyorlar!…

Son bir hafta içinde Güvenlik kuvvetlerimizin yaptığı insani hizmet karşısında hayata tekrardan tutunma şansı olan göçmenleri  şu sözlerne bakalım; “Türk askeri bize kendi kıyafetlerini verdi” diyerek minnet duygularını iletiyorlar.

İnsanlık Yunanistan sınırında dondu! Ölüme terk edilen 35 göçmene Türkiye sahip çıktı. 19 GÖÇMEN ÖLDÜ işte medeni denerek ülkemiz insanlarını dini ve milli duyguları ile oynayarak AB hayranlığı yaratanlar,bugüne kadar yaşanan insanlık dışı hareketleri görmediler  ama, son bir hafta içinde dondurucu Kış şartlarında yaşananları keşke görebilseler!.

Türk milleti Avrupalı olmadı, olmamalıdır da.

Avrupalı hiçbir zaman medeni olmadı, olmuş gibi gösterildi ve halen gösterilmeye devam ediyor.

Avrupalılar medeniyeti, insanlığı, milletlere olan saygıyı Müslüman Türk milletinden öğrendi ama, bizleri  Avrupalı yapmak isteyen zihniyet bizim değerlerimizle oynadıkları için bizler millet olarak nerede duracağımızı şaşırdık!…

Avrupalılar yıllar içinde öyle katliamlar yaptılar ki, yaşanan katliamları sıralamaya kalkınca, medeni olarak anlatılan  Avrupalıların ne kadar vahşi ve katliam yapan topluluklar olduğunu görüyoruz.

Temizliği Müslüman Türk milletinden öğrenen, Tuvalet adabını bile Müslüman Türk milletinden öğrenen Avrupalılar, bizim içimizdeki Avrupalı hayranları ne yazık ki bizim değerlerimizin unutulmasına yıllarca gayret sarf ettiler vede bu konuda kısmen de olsa başarılı oldular.

Yazımızın başlığında YUNAN MEZALİMİ diye başladık.

Yunanlıların, yani Rumların  katliamlarını nereden başlayarak yazmaya devam edelim?.

Hava Pilot Cengiz Topel’i bir kez daha saygıyla anıyorum, Allah rahmet eylesin mekanı Cennet olsun.

Hava Pilot Cengiz Topel’i Kıbrıs’ta kim katletti?.

Türklerin katili Makaryos katletti ve katliam emrini verdi.

Peki ülkemizde Makaryosun hayranları  arasında kimler var?, eski Beylik Düzü Belediye başkanı, bugün İBB  Ekrem İmamoğlu.

İstanbul Beylik Düzündeki Park’ta bulunan rahmetli Rauf Denktaş anıtının içinde Türklerin katili Makaryosun heykelinin (rolyefinin) ne işi var?

Hemen yalanlarla savunma başlar!. “Efendim Londra anlaşmasını anlatan bir çalışma” falan diyerek başlarlar.

Avrupalı hayranlığı duyan bu zihniyetin en büyük özelliği yalanları gerçekmiş gibi anlatmalarında o kadar maharetliler ki, tarihi bilmeyenler, yaşamayanları anında kandırmakta üzerlerine yoktur!

GARİP GÜNLERDEN GEÇİYORUZ.

Türkiye Cumhuriyetinin kurucu lideri Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün kendi kurduğu parti yetkilileri tarafından Türkiye çıkmaza sokulmaya çalışılıyor, kendisine hakaret edenlere göz yumuyor!.

Kıbrıs adasını “sattınız” diyerek suçlayıcı dil kullanan CHP kurmayları, Kıbrıs’taki kardeşlerimizi katliamdan kurtarmak için Türk Silahlı Kuvvetlerinin korkusuz Pilotları içinde Cengiz Topel’in uçağı arızalanıyor, şehit Pilotumuz kendisini paraşütle kurtararak Rum kesimi tarafından yakalanıyor, sağ olarak Uçaktan kurtulan şehit Pilotumuz Cengiz Topel, ne yazık ki Kıbrıs Başpiskoposu Makaryosun emri ile işkenceye tabi tutuluyor, Gözleri oyuluyor, Kollarındaki kemikler matkapla deliniyor ve Mirleşmiş Milletlerin “sağ kurtuldu sıkıntı yok Türkiye’ye teslim edeceğiz” garantisine rağmen şehit Pilotumuz işkencelerle katlediliyor, katliam emrini veren Makaryosun heykeli halen İstanbul Beylik Düzü parkında Rum severlerin gözdesi olmaya devam ediyor!…

Yunan mezalimi neden bitmez?.

İçimizde Türk ve Müslüman görünümlü, Bukelamül gib renklere bürünmüş Rum hayranlarının sayesinde Yunan Zulmü hiç bitmedi ama artık bitmelidir.

Net olmak, kesin konuşmak gerekir. Avrupalılar hiçbir zaman insan haklarına saygılı olmadı bundan sonrada olmayacaktır da.

Ülkeleri işgal eden, çoluk çocuk demeden ya kendi askerlerine veya tuttukları paralı askerlere katlettiren Avrupalılar, 2022 yılında Yunanistan’ın göçmenlere karşı uyguladıkları insanlık dışı hareketleri halen görmezden geliyorlarsa, göz yumuyorlarsa, hiç kimse Türkiye’ye, Müslüman Türk insanına asla insanlık dersi veremez.

Türkiye’nin, Türk milletinin ne kadar büyük devlet ve millet olduğunu bütün Dünya bilirken, içimizdeki Yunan devşirmelerini algı yaratmaları sonucu ülkemizdeki saf ve temiz insanlar kandırılmaktan kendilerini alamıyorlar!.

Kendi ata kimliklerini çeşitli şekillerde saklayarak Müslüman Türk görünümüne bürünenleri görmemek için gayret edenler, Türk milletine en büyük kötülüğü yapmaya devam edecekler!.

Günün Sözü: Allah’ım, beklenmedik güzel haberler ile bize yaşama sevinci ver.