VOLEYBOL TURNUVASI BAŞLADI

Niksar Kaymakamlığı İlçe Spor

Niksar Kaymakamlığı İlçe Spor Müdürlüğü SPOR  TOKAT kapsamında kurumlar arası Voleybol turnuvası düzenlendi.

TOKAT SPOR kapsamında gerçekleşen  Voleybol turnuvasına 18 takım müracaat etti, 4 grup halinde gerçekleşen takım eşleştirmelerinde takımlar  A Grubu; İLEÇ MÜFTÜLÜĞÜ- GENÇLİK VE SPOR MÜDÜRÜLÜĞÜ- ORMAN İŞLETME MÜDÜRÜLÜĞÜ- KARAYOLLARI ŞEFLİĞİ. B Grubu; KAYA İSMET ÖZDEN YİBO- ADALET SARAYI- İLÇE JANDARMA KOMUTANLIĞI- ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ. C Grubu; İMAM HATİP ORTAOKULU- TOKİ ULUCAN ORTA OKULU- EMNİYET MDÜRLÜĞÜ- TABUR KOMUTANLIĞI- DEVLET HASTANESİ. D Grubu; GÜRÇEŞME ORTA OKULU- SOSYA HİZMETLER MDÜRÜLÜĞÜ- AYSEL NADİDE BAŞAR YİBO- GAZİAHMET ORTA OKULU- GOP MESLEKİ TEKNİK ANADOLU LİSESİ olarak gruplar kura çekimi sonunda eşleşme gerçekleşmiştir.

SPOR TOKAT kapsamında gerçekleşen Niksar ilçe Spor Müdürlüğü tarafından organize edilen kurumlar arası Voleybol turnuvası çalışmalarını ilçe spor müdürü Hakan Arslan başkanlığında maç hakemleri Asım Fırat Dicle ve Semih Erdemir yönetmektedir.

SPOR TOKAT kapsamında gerçekleştirilen maçlara voleybol severler  ve kurum yetkililerinin ilgi gösterdiği maçlar devam ettikçe maçlardaki heyecanın artarak devam edeceği görülüyor.

Nisan ayının ilk haftasında başlatan turnuva zevkli karşılaştırmalarla devam ediyor.

Her akşam saat 18 de başlayan turnuva da her akşam 2 takım maç yapmaktadır, ilk maçlar takımlar kendi aralarında yaptıkları maçlar sonunda bir üst guruba çıkacaklar sonra 5 set üzerinden başlar sonuçlanacağı ifade edildi.

Maç saatleri ve günleri ayrıca yayınlanacaktır.

SPOR TOKAT kapsamında Niksar’da çok sayıda spor etkinlikleri için çalışmalar ilçe Spor Müdürü Hakan Arslan ve çalışma arkadaşları tarafından devam etmektedir.

Başta Oryantring, Voleybol, Futbol, Masa Tenisi ve çeşitli branşlarda çalışmalar devam ediyor.