Yeşil Niksar Gazetesi ve Yörenin Sesi Canik gazeteleri sahibi Cemalettin Bilgin, Makine Yüksek Mühendisi Serhat Bilgin Tokat Valisi Dr. Ozan balcıyı ziyaret etti.
Tokat Valisi Dr. Ozan Balcı ile bir süre görüşen Bilgin; “sayın Valim nasip olur ise oğlum burada bir yatırım yapmayı planladılar, Tokat OSB de yapılacak yatırım konusunda ayrıntılı bilgiyi Serhat verecektir” dedi.
Tokat Valisi Dr. Ozan Balcı; “Cemalettin bey Tokat’a yapılacak yatırımlar bizleri mutlu eder, Tokat’ın kalkınması, göç vermemesi için gayret ediyoruz, güzel ve kıymetli çalışmalar yapıyoruz, biraz önce gördüğünüz gibi Tokat için yapacağımız “Hayvanlarımız için rehabilitasyon merkezi kurulmasını” çalışmalarına başladık, ülke genelinde örnek bir projedir, sayın Cumhurbaşkanımız bu projemizi onayladı, sahipsiz Hayvanları Koruma Birliği ve barınağının yaklaşık 200 dönüm alana kuruyoruz, Türkiye’ye örnek bir proje olacak. Hayvanların ameliyatı, bakımı her şeyi orada yapılacak, sizlerin yapacağı her çalışmaya tam destek vereceğiz, Tokat halkının huzuru ve mutluluğu bizim önceliğimizdir” dedi.
Bilgin; “sayın valim yapılacak yatırım konusunda Serhat detaylı bilgi verecektir, inşallah Tokat için önemli bir hizmet olacaktır” dedi.
Yapılacak olan yatırımlar hakkında Makine Yüksek Mühendisi Serhat Bilgin, yapılacak yatırımlar hakkında kısa bilgiler verdi; Serhat Bilgin; “vali bey Tokat OSB de yapacağımız yatırım, Tokat için kazanç olacaktır, Tokat’ın kalkınmasına, insanlarımızın istihdamına bir nebzede olsa katkı yapmış olacağız, ilginize teşekkür ederim” dedi
Tokat Valisi Dr. Ozan Balcıyı ziyaret eden, Yeşil Niksar Gazetesi ve Yörenin Sesi Canik gazeteleri sahibi Cemalettin Bilgin, Makine Yüksek Mühendisi Serhat Bilgin bir süre daha Vali Balcı ile sohbet yaptıktan sonra makamdan ayrıldılar.
Makine Yüksek Mühendisi Serhat Bilgin Niksar OSB de de bir yatırım planladıklarını, çalışmaların kısa zamanda netleşeceğini, yapılacak yatırımın Niksar ekonomisine önemli katkılar sağlayacağını da dile getirdi.