ABD Ülkü Ocaklarından ne istiyor?

ABD deki Ülkü Ocakları kapatılmasının nedeni ne olabilir?

Koskoca ABD Ülkü Ocaklarının vatan ve millet sevdalı Türk gençlerinin yetişmesine katkı sağladığını, hiçbir terör örgütü ve eylemi ile bağlantısı olmadığını bilmiyorsa, ABD nin yıkılması yakındır!.

Hiçbir ülke bugüne kadar terör eylemleri ile veya terör örgütleri ile hedefine ulaşamamıştır.

ABD ısrarla ülkemizdeki ve yurt dışındaki terör örgütleri ile işbirliği yaparak ülkemizi bölüp parçalamak istekleri devam ederken, ABD deki ÜLKÜ OCAKLARINI kapatması ve terör örgütü muamelesi yapması sizce manidar değilmi?

Ülkücü olmayabilirsiniz,  Ülkücü davayı sevmeyebilirsiniz ama, var olan bir gerçek var ki; ÜLKÜ OCAKLARI TÜRK GENÇLERİNİN VATAN VE MİLLET SEVDALI YETİŞMESİ İÇİN HİZMET EDEN BİR KURLUŞTUR.

ABD nin bu yaptığı çirkinliğe şaşmıyoruz, şaşırmıyoruz, çünkü ABD Türk milletinin Milli ve Manevi değerlerinin yok olması için yıllardır çalışmalar yapıyor ve yapmaya da devam ediyor.

ÜLKÜ ACAKLARI katil ABD yönetimlerinin kapatması ile son bulmayacak, hatta bundan sonra dalları budanmış bir ÇINAR ağacı gibi daha gür çıkarak dünyaya dallarını uzatarak masum milletleri ve Türk Dünyasına şemsiye olmaya devam edecektir.

Hemen peşinen söylemek isterim.

Zaman sınav zamanıdır.

Kendilerini Ülkücü olarak gören bazı siyasetçilerin gerçek yüzleri ortaya çıkmaya başladı!.

Bizler kimin ÜLKÜCÜ, kimin Türkücü olduğunu biliyorduk lakin bazı saf vatan evlatlarına bunu anlatmakta zorlanıyorduk.

Hani kendisini ÜLKÜCÜ olarak yansıtmaya çalışan, çeşitli partilerde boy gösteren, MHP yi ele geçirmek için; “ÜLKÜCÜ” sözler sarf eden, kendisini sayın Devlet Bahçeliden daha sağlam “Ülkücü” olduğunu iddia etmeye çalışan  ve MHP yi ele geçiremeyince ; “ben asla başka partide olmayacağım, partide kurmayacağım” diyerek siyasette kendisini bulunmaz “hint kumaşı” gibi gören, MHP nin güçlü lideri olma havasına giren ve bugün İP genel başkanı olan meral aplanın suskunluğunu görüyoruz!.

ÜLKÜCÜ olmakla, Türkücü olmak farklı olduğunu bir kez daha hatırlatmak gerekiyor sanırım!.

ÜLKÜCÜ olmak, vatan ve millet sevdası uğruna yağlı urganlara Allahüekber, Allahüekber sedaları ile giden yiğitlere denir.

Türkücü ise, her sesli çalgı karşısında sahneye çıkmayı görev edinenlere denir!.

ÜLKÜCÜ sevdasını henüz anlayamamış, ancak ülkenin birlik ve bütünlüğünü bozmak için, ÜLKÜCÜ hareketi ve MHP nin gençliğini ele geçirerek SOKAKLARI KAN GÖLÜNE çevirmek isteyenleri görünce şaşkınlık yaşamadık, bizler şaşkınlık yaşamadık amma!, bu sevdaya gerçekten gönül vermiş bazı insanların süslü sözlere inanarak, pavyonlardaki renkli ışıklara kapılıp,çoluk çocuklarının nafakalarını bir ton boya ile renkli ışıklar felaketine kapılan insanlar gibi yön değiştiren insanlara gerçekleri anlatmak zor oluyor!.

Bugün, halen kendisini ÜLKÜCÜ olarak gören ve başka kulvarlardaki süslü sözlere kapılan insanlar, dostlar, arkadaşlar, ABD nin kahpeliği karşısında halen gerçekleri anlayamadılar ise!, onların yeri ebediyen TÜRKÜCÜLERİN yeri olmaya devam edecektir!.

Şunu anlamak istiyoruz!.

İP genel başkanı Meral Akşener, ABD nin kahpece yaptığı iftiralar karşısında ÜLKÜ OCAKLARININ kapanmasında bir sözünü duyan odlumu?

Öyleye; ÜLKÜCÜLÜK Pazara kadar değil, mezara kadardır.

Bizim memlekette bir söz vardır, halkımız bu sözü zaman zaman söyler; “ANAMIN ADI DÖNDÜ, BENDE DÖNDÜM” denir!.

Öyle ya ülkemizde kirli siyaset devam ettikçe, neyin doğru, neyin yanlış olduğunu anlamakta zorluk çeken köşeli  beyinler var!…

Bizler ABD nin terör olayları ile ülkeleri işgal etmesini her zaman gördük, yaşadık, bu katil yönetimin egemenliğine girmek isteyen MANDA yönetimi hayranlarını ortaya çıkartarak gerçeklerin ortaya çıkmasını bekliyoruz.

Birileri kendilerini hem Atatürkçü, hem de Ülkücü görüyor, ama buna rağmen ABD nin Ülkü Ocaklarının kapanmasına suskun kalıyor.

Kendisini Atatürkçü görenlerden bazı kişiler, Atatürk’ün MANDA yönetimlerine HAYIR! Dediğini neden unutuyor!.

Kendisini gerçekten vatan sever görenler, Türk Milletinin sevdalı bireyleri olarak  yaşamaya devam etmek isteyenler, Türk milletinin ve devletine ihanetleri  görmek zorundadırlar.

Hangi partili olursanız olunuz, ama bu Türk vatanında  huzurlu, sağlıklı, mutlu yaşamak istiyorsak ülkemize yapılan ihanetleri görmek yapılan ihanetlere suskun kalma şansımız yoktur.

ABD’nin kafayı Ülkü Ocaklarına takması sıradan bir olay değil… Türkiye’nin direnç noktalarını tek tek hedef alıyorlar…

ABD Suriye sınırlarında ülkemizin sınır ötesinde TERÖR Devleti kurmak isteklerini gerçek Ülkücüler ve Vatanseverler nasıl unutabilir?.

Halen Suriye’deki PKK uzantısı olan PYD- YPG veya benzeri terör örgütlerini destekleyerek hem ülkemizde terör hareketlerinin devam etmesini istiyor, hemde Suriye’deki kargaşanın devam ederek ülkemizi sürekli sıkıntı yaşatmak isteyen ABD nin kirli oyununu her “ÜLKÜCÜYÜM” diyen insan görmek zorundadır.

Bugün siyaset yapma zamanı değildir.

Siyaset her zaman yapılır, her siyasi düşünceye de saygımız vardır, tek farkla; Türk Milletine ve Devletine İHANET etmemek şartıyla!.

Pek çok zaman söylenen bir ihaneti bir kez daha gündeme getirmek gerekir.

Ülkemizdeki ve Suriye’deki ve hatta başka ülkelerdeki terör örgütünü ve ABD deki FETÖ Terör örgütünü destekleyip, TÜRK MİLLETİNİN VATAN SEVDALI ÜLKÜCÜ KURUMLARI kapatan ABD ye asla suskun kalmayacağız.

ÜLKÜCÜ HAREKET ASLA ENGELLENEMEZ.

Ülkücü Hareket bugünlere elini kolunu sallayarak gelmedi.

Ülkücü Hareket bugünlere çok ağır bedeller ödeyerek geldi.

Ülkücü hareketin can damarı asil Türk milletinin gerçek yaşantısıdır.

TÜRK demek, ÜLKÜCÜ HAREKET demektir.

Bugün; ÜLKÜCÜ Hareket ülke yönetimi olarak CUMHUR İTTİFAKINDA yerini almış, ülke sevdalıları, asil TÜRK Milletine hizmet etmek için koşar adımlarla hizmetlere devam ediyor.

ÜLKÜCÜ HAREKETİN düşmanları bizlerinde can düşmanlarıdır.

Ama şuna lütfen dikkat!

ÜLKÜCÜ HAREKETİN en büyük özelliği, söylemlerle eylemlerin hayat bulması ile mümkündür.

Gün; ÜLKÜCÜLERLE, Türkücülerin ayrışma günüdür.

Günün Sözü; ÜLKÜCÜ HAREKET ENGELLENEMEZ.