Ülkücüler burada, Türkücüler nerede?

SON GÜNLERDE YİNE HABERLERDE BİR TERÖRİSTİN SEVGİLİSİ İLE RESİMLERİ DOLAŞMAYA BAŞLADI!.

İnsanın sevgilisi olabilir, bir Milletvekilinin sevgilisi olduğu için gündem oluşturmadı. TBMM de HDP Milletvekili olarak görev yapan bir bayan Milletvekilinin dağlarda teröristlik yapan bir teröristle resimleri bulunduğu için ülke gündeminin ilk sıralarında yer alırken, ne yazık ki başta Ana Muhalefet Partisi CHP ve onun destekçisi İYİ partiden ses çıkmıyor!…

Burada dikkat çekmek istediğim husus şudur.

Kendisini Ülkücü olarak gören ve her şartta anlatan ve bir dönem MHP de görev yapan İP genel başkanı Meral Akşener’in dağdaki teröristle boy boy resimleri çıkan ve teröristle sevgili (sözlüsü) olduğu açıklanan bir Milletvekili için hiç açıklamam yapmaması düşündürücü değil mi?

Ülkemizde kavra Kargaşası olduğu müddetçe, İT İzinin AT izine karıştığı müddetçe, Ülkücülük ile Türkücüler karma karış olmaya devam edecektir.

İP genel başkanının Ülkücü olmadığını biliyoruz, zaten Ülkücü olsa Türk milletinin Güvenlik kuvvetlerini kahpece katleden, öldüren bir teröristle ilgili haber çıktığında  teröriste ilk tepkiyi ÜLKÜCÜ olan her kes göstermesi gerekir!…

Ülkücü ile Türkücüler bir birine karışında, gündemde gerçekler bir türlü yerini bulamıyor.

Bence ülkemizin en önemli konusu TBMM de halen vekillik yapan bir bayanın o çatı altında kalmasını sağlayan ve ona tepki gösterilmemesidir.

Şunu asla unutulmamalıdır.

Siyasi farklılıklar, farklı siyasi düşüncede olmak, insanlar arasında ayrışmayı gerektirmez.

İnsanlar arasındaki ayrışma Vatan ve Millet sevdalıları ile, Vatan hainleri ve ülkemizi kana bulayan teröristler ve onu destekleyenler arasında olmalıdır, zaten buda yapılıyor!…

İP genel başkanı Meral Akşener’in MHP de görev yapması, daha sonra ayrılması ve parti kurması çok önemli değil, her kes kendi yaşantısı ile ne olduğunu hayatı içinde göstermektedir amma lakin, farklı siyasi kulvarda siyaset yapıyor diyerek biz eleştiri yapmıyoruz, MHP ve bir dönem Doğru Yolda siyaset yapan, kendisini Ülkücü olarak anlatan veya gösteren bir siyasetçinin, dağlarda yaşarken her türlü kahpeliği yaparak, Güvenlik kuvvetlerimize pusular kurarak onları katleden hainler karşısında suskun kalmasını ortaya koymaya çalışıyoruz!.

ÜLKÜCÜLER burada, Türkücüler nerde demek durumundayız.

Her vatan sever ve Ülkücü dağlarda teröristlik yaparak Güvenlik kuvvetlerimizi katleden teröristlere tepkilerini en sert bir şekilde gösterirken, kendilerini halka (ülkücü) diye tanıtan anlatanların teröristlere tepki göstermemesi düşündürücüdür.

Bu ülke yönetimine talip olanlar ve siyaset yapanlar, “senin teröristin, benim teröristtim” diyerek bu millete ve devlete ihanet etme hakkına sahip değildir.

Bugün yine algı operasyonlarına başlayanlar var.

Gebertilen teröristin çantasında ve cep telefonunda HDP milletvekilinin resimleri sarmaş dolaş çıktığını görenler, illaki Hükümeti yıpratmak ve karalamak için yeni bahaneler uydurmaya başladılar.

Dağda eli silahlı teröristle ve terörist kıyafetleri ile resim çektiren teröristi masum göstermek için yeni bahaneler uydurmaya başladılar; efendim mademki PKK teröristi ile resim çektiren Milletvekilinin ceaz almasını istiyorsanız, o zaman FETÖ terör örgütünün başı ile resim çektirenleri de yargılayın” demeye başladılar!.

Ne garip değilmi?. “Senin teröristin kötü, benimki iyi” demeye getirenleri görünce ve bunlarda kendilerini “vatan sever ve milliyetçi olarak göstermeye devam ediyorsa vah halimize!…

Bir insan Vatan sever ve Milliyetçi ise, asla ve asla mazeret göstermeksizin hangi terör eylemine karıştı ise o kişi teröristtir.

Elinde silahla ve ülkemizi yıllardır kan gölüne çeviren PKK teröristi ölü ele geçirilmemiş olsa idi ve bu kadın Milletvekilinin resmi ortaya çıkmamış olsa idi, bu kadın TBMM de çok ciddi bir terör eylemi yapmış olabilirdi!.

HDP milletvekili olup da PKK terör örgütüne karşı gelen bir kişi tanıyan var mı?

Veya; HDP Milletvekili olup da PKK terör örgütüne tepki gösteren bir Milletvekili varmı?.

Peki; HDP Milletvekilleri arasında ve yöneticileri bugüne kadar PKK nın terör örgütü olduğunu söyleyen odlumu?. Bizler duymadık duyan varsa söylesin o zaman CHP ve İP’in HDP ile seçim ittifakı yapmasını normal karşılarız!.

MHP li veya Ülkücü olupta İP’e çeşitli bahanelerle giderek ona oy verenler, artı bugün kime nasıl hizmet ettiklerini iyi görmelidir.

Ülkücüyüm diyerek, Ülkücü olunmuyor!. Milliyetçiyim ve Vatanseverim diyerek de Vatansever ve MHP li olunmuyor.

Ülkücüyüm diyenler onu mükemmel hayat tarzını yaşamalı, sahaya da yaşadıklarını yansıtmalı.

Klavye başında Ülkücü olunmuyor, Klavye başında Vatansever ve Milliyetçi olunmuyor.

Bugün teröristle sarmaş dolaş resimleri çıkan ve halen resmi çıkan kişi TBMM de kalıyorsa ve ona tepki gösterilmiyorsa onların yolu Vatan sever ve Milliyetçilerden ayrılmıştır.

Bugün bizler sahaya bakıyoruz.

Masa başında ahkam kesenler.

Kendilerini vatan sever ve Ülkücü olarak yansıtmaya çalışanlar.

Sahada teröristle boy boy resimleri çıkan, terör destekçisi bir Milletvekiline sahada bir söz dahi söyleyemiyorsa, onlara oy veren gerçek anlamdaki vatan severler, Ülkücüler şapkayı masanın üzerine koyup; bizler nerede hata yaptık?” demelidir.

Bugün;  MHP genel başkanı sayın Devlet Bahçelinin, AK Parti Hükümetini desteklemesini eleştirenler ve bahane olarak; “neden MHP genel başkanı Devlet Bahçeli AK Parti Hükümetini destekledi?” bahanesi ile eleştirip kendilerini başka kulvara atanlar, bugün şunu düşünsün; “İYİ partiyi milliyetçi olarak tanıttılar biz öyle anladık, peki kendisini Ülkücü ve milliyetçi olarak gösteren İP genel başkanı meral Akşener neden teröristle sarmaş dolaş resimleri çıkan ve kendi ifadeleri ile sevgilisi (sözlüsü) olduğu açıklanan milletvekiline ve HDP ye tepki göstermiyorlar?.

Ayrıca bu insanlar şunu da düşünsün, Cumhur İttifakının ülkemizde ve dünyada Türk ve Müslümanlar için yaptıkları hizmetlerin ne anlama geldiğini, yapılan hizmetlerin Türk milleti için yapıldığını bir kez daha anlamalarını bekleriz.

İşin özü şudur; artık ÜLKÜCÜLERLE, Türkücülerin tamamen ayrışma zamanıdır.

Sözler yeterli değildir, sahadaki uygulama kıymetlidir.

Günün Sözü; Dedi ki; “Fırtınanın gücü ne olursa olsun, eğer Allah’ın safındaysan, her an seni bekleyen bir gökkuşağı mutlaka vardır”