TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİMİZLE GURUR DUYUYORUZ. TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİNE İFTİRA ATANLARA LANET OLSUN. CENABI ALLAH TÜRK ORDUMUZU; HAVADA, KARADA, DENİZDE, HER ZAMAN VE HER YERDE MUZAFFER KILSIN.

Meral Akşener’den Beklenen Hamle!!

Gün gerçekleri görme günüdür. “Bir Musibet Bin nasihatten iyidir” sözünün hayat bulduğu bir süreç yaşanıyor.

Aslında Türk ismini yazmadan TABİPLER BİRLİĞİ kapatılsın! demek gerekirdi!.

Ülkemizde Tabipleri temsil eden bir kuruluş olan TÜRK TABİPLER BİRLİĞİ mutlaka kapatılsın.

İnsanlara sağlık hizmeti veren, sağlıklı nesillerin yetişmesi için gece gündüz çalışan Türk Tabiplerini temsil eden bir kuruluşun başındaki kişi ve onun yönetimi TÜRK TABİPLERİNİ asla temsil edemez, etmemelidir de.

Türk Silahlı Kuvvetlerimize iftira atan bir zavallı kişiye destek veren CHP Milletvekili Sezgin Tanrıkulu’nun sözleri karşısında İP genel başkanı Meral Akşener’in sessiz kalması düşündürücüdür!.

İP genel başkanı Meral Akşener konuşmalarında; Vatan severlikten, Milliyetçilikten bahsederken, TTBB başkanı olduğu söylenen  bir Doktorun attığı iftirayı destekleyen CHP Milletvekili Sezgin Tanrıkulu’nun sözleri karşısında suskun kalması değil, CHP genel başkanına şu sözleri sarf etmeli idi; “EY CHP GENEL BAŞKANI SAYIN KEMAL KILIÇDAROĞLU MİLLETVEKİLİN SEZGİN TANRIKULU  TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİNE İFTİRA ATAN KİŞİYİ DESTEKLEMİŞ, AYNI DÜŞÜNCELERİ PAYLAŞMIŞTIR, TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİNE İFTİRA ATAN BİR MİLLETVEKİLİNİN BULUNDUĞU CHP İLE SEÇİM İTTİFAKI YAPAMAYIZ, YA BU SÖZLERİ SARF EDENLERİ CHP DEN İHRAÇ EDİN, SİZDE CHP OLARAK TÜRK MİLLETİNDEN VE TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİNDEN ÖZÜR DİLEYİN, AKSİ TAKTİRDE 2023 SEÇİMLERİNDEKİ SEÇİM İTTİFANINDAN VAZGEÇİYORUZ”  demelidir.

Seçimlerde Hükümeti yıkmak için her yolu denemek, TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİNE İFTİRA ATMAYI SAĞLAMAMALIDIR.

EY TÜRK MİLLİYETÇİLERİ, VATAN SEVER CHP Lİ VE İYİ PARTİLİLER.

GENEL BAŞKANLARINIZ KOLTUK KAPMAK İÇİN SEÇİM İTTİFAKI YAPABİLİR, SİZ SEÇMENLER KOLTUK KAVGASI YAPAN PARTİ TEMSİLCİLERİNE GEREKEN DERSİ VERİNİZ.

SİZ GERÇEKTEN VATAN SEVER VE TÜRK MİLLİYETÇİLERİ İSENİZ, TTBB KİŞİNİN VE CHP MİLLETVEKİLİ SEZGİN TANRIKULU’NUN TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİNE YÖNELİK SARF ETTİKLERİ SÖZLERİ KARŞISINDA SUSKUN KALMAMALISINIZ!

TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİNE KİM VEYA KİMLER KİMYASAL SİLAH İFTİRASI ATIYORSA, ALLAH ONLARI KAHRETSİN, ONLARA LANET OLSUN.

YEŞİL NİKSAR GAZETESİ VE

YÖRENİN SESİ CANİK GAZETELERİ SAHİBİ

CEMALETTİN BİLGİN