TOKAT VALİSİNİ ZİYARET

Yeşil Niksar gazetesi ve

Yeşil Niksar gazetesi ve Yörenin Sesi Canik gazeteleri sahibi Cemalettin Bilgin , Makine Yüksek Mühendisi 27. dönem MHP Tokat Milletvekili adayı Serhat Bilgin ve Yörenin Sesi Canik gazetesi Yazı İşleri Müdürü Mehmet Deveci Tokat Valisi Dr. Ozan Balcıyı makamında ziyaret ettiler.  

Yeşil Niksar gazetesi ve Yörenin Sesi Canik gazeteleri sahibi Cemalettin Bilgin , Makine Yüksek Mühendisi 27. dönem MHP Tokat Milletvekili adayı Serhat Bilgin ve Yörenin Sesi Canik gazetesi Yazı İşleri Müdürü Mehmet Deveci Tokat valisi ziyaretini gerçekleştirerek bir süre sohbet yaptılar Bilgin; “sayın Valim kusura bakmayın yoğun çalışma temponuzu gördüğümüz için ziyaretimiz biraz gecikti, çalışmalarını yakından takip ediyoruz başarılarınız daim olsun inşallah sizlerin sayesinde Tokat halkı kazanacaktır” dedi, Tokat valisi Dr. Ozan Balcı’da; “ziyaretinizden dolayı teşekkür ediyorum, bugünde bölgemizde çok ciddi Kar yağışı oldu Niksar yolu her zaman açık olduğunu biliyoruz Karayolları ekipleri çalışmalarını sürdürüyor, inşallah gelirken sıkıntı olmamıştır” dediğinde, Bilgin; yollarda yoğun Kar yağışından dolayı zaman zaman aksaklıklar olduğunu gördük inşallah sürücüler daha dikkatli olurlarsa sıkıntı olmayacaktır, özellikle Niksar Karayolları ekiplerimiz güzel çalışıyor, yolda şu an için sıkıntı gözükmüyor, ama buzlanma var, Trafik ekipleri yine yollarda kontrollerini yapıyor, sıkıntı olmayacaktır inşallah” dedi.

Yeşil Niksar gazetesi ve Yörenin Sesi Canik gazeteleri sahibi Cemalettin Bilgin; sayın valim Yeşil Niksar gazetesi 53 yılına girdi, Yörenin Sesi Canik gazetesi 15 yılına girecek şehrimize, bölgemize, ülkemize hizmet yapmaya gayret ediyoruz” dedi, Vali Ozan Balcı; Cemalettin bey Tokat’ın il ve ilçeleri ile kalkınmasını sağlamak zorundayız, kalkınma bilgi ile olur, okumak ile olur, araştırmak ile olur, Tokat’ta başlattığımız Eğitim Tokat projemiz hayat bulduğunda bu çalışmalarımızın sonunda yalnızda Eğitim konusunda ilerleme yapmamış olacağız her alanda kalkınmasını sağlayan Tokat’a kavuşmuş olacağız, bu konuda siz basın mensuplarından destek alıyoruz, desteklerin sürekli olmasını bekliyoruz, Serhat kardeşim şu an iş konusunda neler yapıyorsun” dedi, Serhat Bilgin’de; sayın valim Makine Mühendisi olarak Doktoramı tamamlayıp  bazı projelerimiz var onlarla yolumuza devam edeceğiz, çalışma grubumuz var, inşallah güzel projeler yaparak ülkemize katkı sağlayacağız” dedi.

Yeşil Niksar gazetesi ve Yörenin Sesi Canik gazeteleri sahibi Cemalettin Bilgin         , Makine Yüksek Mühendisi 27. dönem MHP Tokat Milletvekili adayı Serhat Bilgin ve Yörenin Sesi Canik gazetesi Yazı İşleri Müdürü Mehmet Deveci Vali Balcı ile bir süre daha sohbet yaptıktan sonra; Vali Ozan Balcı; “Cemalettin bey Kitap Tokat Programımız var oraya gidelim, güzel çalışmalar yapıldığı ifade edildi beraber gidelim yapılan çalışmaları bizzat yakından takip ediyorum, projelerin hayata geçmesi yanında sürekli olmasını da takip ederek her çalışmanın sürekliğini  takip ediyor, çalışma yapan arkadaşlara morel motivasyonu sağlıyoruz” diyerek makamdan Tokat Kültür merkezine hareket edildi.

Yeşil Niksar gazetesi ve Yörenin Sesi Canik gazeteleri sahibi Cemalettin Bilgin         , Makine Yüksek Mühendisi 27. dönem MHP Tokat Milletvekili adayı Serhat Bilgin ve Yörenin Sesi Canik gazetesi Yazı İşleri Müdürü Mehmet Deveci Valilik ziyaretinden sonra Tokat Kültür merkezinde yapılan Kitap Tokat projesini izlemek üzere Valilikten ayrıldılar.