CHP Tokat Milletvekili Kadim Durmaz’ın test sonucu Pozitif çıktığı ifade edildi.
CHP Tokat Milletvekili Kadim Durmaz son 1 aydır yoğun çalışma temposu içinde bulunduğu geçen hafta yaptığı ziyaretlerde bir arkadaşının Pozitif olması sonucu, yaptırdığı testte kendisinin Pozitif olduğu anlaşılmıştır.
CHP Tokat Milletvekili Kadim Durmaz testin Pozitif çıkması sonucu ev istirahate çekildiği ve yapılacak tetkikler sonucu sonrasında hastalık seyri belli olacağı dile getirildi.
CHP Tokat Milletvekili Kadim Durmaz’ın test sonucu Pozitif çıkması dolayısı ile Yeşil Niksar gazetesi ve Yörenin Sesi Canik gazeteleri sahibi Cemalettin Bilgin Tokat Milletvekiline telefon açarak geçmiş olsun dileklerini iletti, Durmaz; “Cemalettin bey 1 aydır yoğun bir çalışma içinde idik, geçen gün yaptığım bir ziyarette arkadaşız daha sonra Pozitif çıktığını bana bildirdi bende hemen test yaptırdım benim testimde Pozitif olduğunu öğrendim, çok şükür sağlığımda bir sıkıntı yok, tedbiren evimde istirahate çekildim, duruma göre hareket edeceğiz, tüm hemşerilerimize Sağlıklı günler dilerim, Maske, mesafe ve Temizlik kurallarından asla taviz verilmesin” dedi.
Bilgin telefon konuşmasından sonra, CHP Tokat Milletvekili Kadim Durmaz’a tekrar geçmiş olsun dileklerini iletti ve konuşma son buldu