Dünyada terör örgütlerini ki destekliyor?

Başta ABD ve bazı AB ülkeleri, tabiki İsrail!..

Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti 40 yılı aşkın zamanda terörle mücadeleye ne kadar para harcamıştır?

Tahminlere göre 2 TRİLYON DOLAR bugüne kadar terörle mücadeleye harcanan para!..

Peki ülkemizin zaman içinde ihtiyacı olan para ne kadardır, zamanla değişkenlik gösterir ama 50 milyar Dolar ülkemiz için iyi bir kaynaktır.

Günümüzde Dünyadaki ülkelerdeki  bütün karışıklıkları ABD başlatıyor, hazırlıyor ve sonuçta bir bahane bularak ülkeleri ya işgal ediyor veya terör olayları ile yıkılmalarına neden oluyor!…

Terörün ne kadar lanet bir hareket olduğunu herkes bilir!.

Terörden nemalanan ülkeler ve gruplar terör olaylarının her zaman kontrollerinde olmasını isterler.

Günümüzde ülkeler için en tehlikeli terör örgütlerinin başında PKK-PYD vardır, diğer sol terör örgütleri de kenarda hazır beklemektedirler.

Terör örgütlerini destekleyen ABD, işine geldiğinde müttefik diyerek terör örgütlerini temize çıkartmaya çalışıyor, işine gelmediğinde onu dışlayıp tepesine biniyor, veya isim değiştirerek tekrardan vizyona sokuyor, aynen ABD sinemaları gibi!.

Şunu demek gerekir; “zalimin zulmü varsa, garibanın Allah’ı var”.

Zalim ABD bir gün akıttıkları mazlum çocukların ve insanların kanları içinde mutlaka boğulacaktır, bu kaçınılmaz sondur!…

ABD bölgemizde DAİŞ denen terör örgütünün kurulmasını sağladı, bu örgüt sözde “Müslüman” terör örgütü ama, bu terör örgütü ne garipse ne ABD ye nede İsrail’e bir eylem yapmıyor, o ülkelerde terör eylemi yapmıyor, yaptı denenlere kulak asmayın, onlar arada bir mahalle aralarında “mantar tabancası” gibi patlatma yaparlar, yine o bölgede zararı masum insanlar yaşarlar.

Ülkemizdeki terör olaylarından dolayı devletimiz 2 Trilyon Dolar para harcadığını, devletimiz yetkilileri açıklama yapmaz, bunun tek nedeni devletin terörle mücadelesindeki strateji düşüncesinden kaynaklanmaktadır.

Ülkemizin tüm ihtiyaçları için 50 milyar Dolata ihtiyacı varken, 2 Trilyon Dolar harcadı ise, bu terör belasının ülke ekonomisini ne hale geldiğini anlamak için Prof falan olmaya gerek yoktur!.

Terörle mücadelede bugüne kadar yılgınlık gösterilmedi, yorgunluk olmadı. Türkiye cumhuriyeti devleti terörle mücadelede sürekli kendisini yeniledi, özellikle son 6-7 sene içinde terörle mücadelede önemli mesafeler alındı, artık terör örgütleri eskisi gibi rahat hareket edemiyorlar.

Ülkemizde terörle mücadelede tam başarı sağlamak için Hükümet dışında kalan siyasetçilerin terör örgütlerine karşı tavırları, söylemleri çok önemlidir.

Ülkemizde yapılan terörle mücadelede, hükümet çoğu zaman yalnız kalıyor!…

ABD nin MANDA yönetimini isteyen ülkemizdeki muhalefet partileri aynen ABD nin uyguladığı yöntemi uygulamaya çalışıyor.

ABD cephesinden; Türkiye terörle mücadeleye ne kadar para harcarsa, o kadar ekonomisi zayıflayacak, sonrasında Hükümet sıkıntılar yaşayınca Türk seçmeni Cumhur İttifakından oluşan Hükümet yıkılacaktır!.

ABD nin en büyük hedefi Cumhur İttifakının oluşturduğu Hükümeti yıkmak!, aynı zamanda kendi kontrollerinde bir hükümetin kurulmasını sağlamaktır.

Ülkemizdeki muhalefet partilerinin hedefi nedir?

Aynen  ABD nin uyguladığı yöntemle hükümetin yıkılmasını sağlamaktır, aksi taktirde Türk halkına ve hatta dünyadaki mazlum milletlere ve devletlere sahip çıkan destek veren Hükümetin yani Cumhurbaşkanı sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın başında bulunan hükümetin yıkılması mümkün değildir.

Terörle,  siyaseti ayırmak gerekir aslında.

Ama ABD nin başlattığı oyun ne yazık ki “terörle siyaseti” iç içe sokuvermiş.

Dünyada yarattığı terör eylemlerini bahane ederek ülkeleri yıkmaya, kendi kontrollerine almaya devam ediyor.

Ülkemizdeki terörle mücadelede İçişleri bakanı sayın Süleyman soylunun yaptığı açıklamaları iyi dinlemek gerekir.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: “FETÖ’yü de, PKK’yı da, DAEŞ’i de Amerika pişirmektedir, Avrupa üzerinden Türkiye’ye göndermektedir. Bu kadar açık ve net.” Diyor ve ülkemizin İçişleri Bakanı terörle ilgili olarak çok açık ve net konuşuyor!…

ŞEYTAN AYRINTIDA GİZLİDİR sözünü asla unutmamak gerekir.

Bugün ABD Ukrayna’yı nasıl savaşın içine atı verdi?

ABD için şu söz hayat buluyor, hani deriz ya; “İT DE ÖLSE KAR, KURTTA ÖLSE KARDIR” diye.

Ukrayna’da ölenlerle, Rusya’da ölenlerin aynı milletten olduğunu görüyoruz.

Rus silahları ile ölenlerle, Ukrayna silahları ölenler aynı milletten, aynı ırktan!.

Peki aynı milletten olan halk, neden bir birini öldürüyor?

ABD ülkelerin kafasını öyle karıştırmış ki, artık halk kendi milletini, kendi kökenlerini unutmuş, ne için savaştığını dahi bilmiyor!.

Peki şu sorunun cevabı nedir?.

ABD emperyalist bir ülke, dünyadaki bütün devletleri kendi egemenliği altına almaya çalışıyor.

Peki Rusya nedir?

Rusya’da bir başka emperyalist ülke.

ABD sözde kapitalist yönetimi savunuyor,

Rusya ise sözde Sosyalizmi savunuyor, ama farkları hiç yok, her iki ülkede VAMPİR VE EMPERYALİST ÜLKELER.

DÜNYA İNSANLIĞINI İKİ KUTUPA AYIRMIŞLAR.

Ya sağcısın, yada solcu!….

İşin gerçeği şudur.

Türkiye terör belasından kurtulmuş olsa, dünya milletleri huzur bulacaktır, amma lakin,  ülkemizde terörün bitmemesi için ABD ve Emperyalis ülkeler mücadele ederken bu düşünceye destek veren ülkemizde siyasetçiler ve partiler vardır!.

Ülkemizde ve dünya insanlığı her geçen gün daha uyanık ama, insanların beyinlerini karıştıran siste olmasa daha sağlıklı düşünecektir!.

Ankara’da Cem Evlerine yapılan saldırıları şiddetle lanetliyorum. Dikkat! TERÖR YÖN DEĞİŞTİRİYOR….

Eskiden Niksar’da yaşananlar gibi!….

Günün Sözü; Allah’ım, bana ait olmayanın peşinden gitmeme ve beni sevmeyeni sevmeme izin verme.