Cemalettin Bilgin

TERÖR VE KAN ÜZERİNE!.

Türk milletinin artık oynanan oyunu görmemesi için KÖR olması gerekiyor, aslında Türk milleti yanında dünyadaki mazlum milletlerde oynanan oyunu görmelidir.

Türk Silahlı Kuvvetleri ülkemizde var olan terör belasının sonunu getirmek için terör yuvası haline gelen Suriye topraklarının Kuzey kısmına operasyon yaparak, ülkemize ve milletimize ihanet eden terör örgütlerini ortadan kaldırma girişimi BARIŞ PINARI operasyonu ile başlatılmıştır.

Türkiye Cumhuriyeti devletinin Barış Pınarı Operasyonu bölgedeki terör örgütlerine yönelik yapılan bir operasyondur, bizler bunu böyle biliyor ve de görüyoruz.

Dünyanın gözü önünde gerçekleşen Barış Pınarı Operasyonu o kadar başarılı gerçekleşiyor ki, Suriye topraklarında terör örgütlerini besleyen ABD ve koalisyon ortakları şaşkınlık içinde Türk askerinin başarılı operasyonunu izliyor, izlemesine izliyor da, Suriye topraklarından geçerken ayakları tökezleyip, birden uykudan uyanıyorlar; “biz ne yapıyoruz?, Türk askeri geliyor, biz sınırlar dışına çıkıyoruz, bu nasıl bir şey?” diyerek, uyandıkları uyku sersemliği ile ağızlarından salyalar akarak; “Türk Silahlı Kuvvetleri artık operasyonu durdursun” demeye başladılar.

ABD ve AB ülkeleri Türk Silahlı Kuvvetlerinin terör örgütleri ile yaptığı mücadeleden memnun olmaları gerekir, “6-7 yıldır DAİŞ terör örgütü ile mücadele ediyoruz” diyerek Suriye’yi işgal eden ABD ve koalisyon ortakları DAİŞ terör örgütü ile kendi güvenlik kuvvetleri mücadele yapmayıp bir başka terör örgütü ile çatıştırmaları insanlığın gözünden kaçmamıştır.

Dünyada devlet olarak DAİŞ terör örgütü sahada  ile mücadele eden tek devlet Türkiye Cumhuriyeti devletidir.

Türk Silahlı Kuvvetleri AFRİN operasyonu başlattığında “AFRİN’e girmeyin” diyerek DAİŞ terör örgütünün bulunduğu yerleri korumaya çalışan ABD ve koalisyon ortakları Türk silahlı Kuvvetleri AFRİN’e girip DAİŞ veya diğer terör örgütlerini imha edince ve bölgeden kovunca başta ABD ülkemize kerhen de olsa teşekkür etmiştir.

ABD ve Suriye’deki koalisyon ortakları terörle mücadelede samimi değiller, olmadıklarını da zaten BARIŞ PINARI operasyonunda gördük, artık hiç birşeyin gizlenmesinin mümkün olmadığı teknoloji dünyasında ABD nin ve AB ülkelerinin terör örgütlerini bitirmek değil, bilakis terör örgütleri üzerinden hareket ederek ülkeleri işgal ettikleri açık ve seçik ortadadır.

ABD ve AB ülkeleri Kan ve Terör örgütleri üzerinden hayatlarına devam ettikleri aşikardır, bundan sonra ne olursa olsun Türk milleti kendi ayakları üzerinde durmak zorundadır, aç kalacağız, açık kalacağız ama ABD ye ve AB ülkelerine mahkum olmayacağız.

Beşikteki çocukların kanı üzerine kurulacak hiçbir dünyanın ebedi yaşaması mümkün değildir.

ABD terör örgütlerini kullanarak sürekli kandan beslenmeye alışmıştır, ama kapalı dünyada;” biz milletlerin özgürce yaşamasını istiyoruz, terör örgütlerinin insanları öldürmelerine asla izin vermeyiz safsatası sözlerine artık hiçbir masum millet inanmamaktadır.

ABD, Ortadoğu ve diğer ülkeleri terör belası veya suçlaması ile ele geçirmeye çalışıyor, Orta Doğu bölgesini ele geçirmek karşısında duran için en güçlü Türkiye olduğu için ülkemizi de terör belası ile diz çöktürmeye çalışıyor.

Şunu ifade etmek gerekir, hiçbir ülke akıtılan masum kanlar üzerine asla bina edilemez, kim ne kadar zulüm yaparsa yapsın, ne kadar kan akıtmaya çalışırsa çalışsın cenabı Allah’ın adaleti mutlaka bir gün o hain kan akıtıcıların boynuna yapışacaktır.

Zalimin Zulmü varsa, garibin ve masumun Allah’ı var. Biz Cenabı Allah’ın adaletine sonsuz güveniyoruz.

Beşikteki çocuğu katledenler, masun analara kıyanlar mutlaka bu akıttıkları kanda boğulacaklardır, bu ABD de olur bir başka ülkede olur, inşallah Allah’ın zalim ülkelere karşı adaletinin tecellisini bekliyoruz.

ABD gibi bir ülkenin Kan üzerinden 21. Yüzyılda hayatını devam ettirdiğini görmek insanlık adına zulümdür. Zulüm inşallah Barış Pınarı Harekatı ile son bulacaktır.

Türkiye Cumhuriyeti Devleti Barış Pınarı harekatı ile dünya mazlum milletlerinin yanında olduğunu bir defa daha ortaya koymuştur, gerçekleşen harekatta sıkıntılar yaşansa da cenabı Allah zalimler karşısında Türk Ordumuzu koruyacak , çıktığı kutlu yolda ordumuz Muzaffer kılacaktır.

Şunu açık ve net ifade edelim. Türkiye Cumhuriyeti sınırları içinde Barış Pınarı Harekatına  karşı çıkanların  soyundan şüphe etmek gerekir, bunların soyu sopu belli olmayan ihanet şebekelerinin değirmenlerine su taşıyanlardır.

Şu sözler önemli; “Ey Oğul Hırsız içerde olunca Kapı Kilit tutmaz”  gerçektende bu söz önemli ama içimizden ihanete kalkanlar, dışarıdakilerle de birleşse Allah’ın ini ile Türk Ordumuz çıktığı kutlu yoldan Muzafferle dönecektir.

ABD nin derdi bölgedeki teröristlerin ortadan kalkıp kalkmaması değildir. ABD bölgede hakimiyetini terör örgütleri ile devam ettirmek, Türkiyeyi yine terör örgütleri ile oyalamak, ekonomisine sıkıntı yaratmaya devam ettirmek istemektedir.

Bakınız Türkiye Cumhuriyeti Devletinin eski Merkez Bankası başkanı Durmuş Yılmaz ne diyor; Trump yaptırımlarla ilgili çerçeve açıklamasını yaptı. Şu anda bu açıklamanın etkisi yarattığı belirsizlikten ileri gitmedi/ gitmiyor. Elinde çok güçlü yaptırım araçları var. Ancak yaptırımların etkisini açıklanan çerçevenin içinin nasıl doldurulacağı belirleyecek.” diyor, ülkemizin Merkez  Bankasının başkanlığını yapan bu zat böyle deyince, yukarıdaki atasözünün ne kadar anlamlı olduğunu bir kez daha anlamış oluruz.

Bu ülke bugünlere yine çok iyi geldi, ihanetlerin, hainlerin kol gezdiği bir Türkiye Cumhuriyeti Devletinin halan bu kadar ihanet içinde ayakta kalmasının nedeni bir Mucizedir.

Çok söze gerek yok ABD başkanı Trump ülkemize ekonomik yaptırım uygulayacaklarını söylüyor, bir zamanlar ülkemin hazinesini elinde tutan zat neler söylüyor?.

Çok yazık, bu kişi eski Merkez Bankası başkanı. Devletin hazinesi kimlere teslim edilmiş, şu vahim sonuca bakınız, bu zat, geçen ayda gizlice İMF yetkilileri ile görüşmeler yaptığı basına yansımıştı.

Cenabı Allah Cumhurbaşkanımıza sağlıklı bir ömür versin, Türk Silahlı Kuvvetlerimiz sefere çıktı inşallah zaferle geri dönecektir.

Günün Sözü: Hainler karşısında, İlahi Adalet Mutlaka Tecelli edecektir.

 

 

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.