EDİTÖR

TEHLİKELİ SÜREÇTEYİZ!.

Ülkemiz her zaman tehlikelerle yüz yüze idi, ama bu kez daha büyük tehlikelerle karşı karşıya.

İstanbul seçimleri ülkemizin bekası bakımından pek çok gerçeği ortaya koymuş oldu.

Daha öncede ifade ettik, İstanbul seçimleri sıradan bir belediye başkanlığı seçimi değildir, bunu halen anlamamakta ısrar eden gerçek anlamda CHP li vatan sever insanlarımızın varlığını görüyoruz.

CHP bu ülkenin kurucu siyasi partisidir, ülkenin beka meselesi olduğunda gerçek CHP li vatan sever insanlarımız, Türkiye Cumhuriyetinin BEKA meselesi olduğunda ilk tepkiyi verecek olan insanlardır amma lakin bu seçimlerde var olan tehlikeyi bir türlü görmek istemiyorlar, bunun nedeni 17 yıldır AK parti iktidarının oluşu, sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a olan tepkileridir.

Pireye kızıp yorgan yakma, meselesi vardır bizim memlekette, bir hiç uğruna insanlar bir birlerini öldürürler, işin gerçeğine bakıldığında “bir incir çekirdeğinin içini doldurmayan basit meseleler yüzündendir.

Bu memlekette; İncir Çekirdeğinin içini doldurmayacak meselelerde adam öldürmeler gerçekleşiyorsa, Vatanın elden gitmesi meselesine, gözlerini, kalplerini kapatan insanlar yalnızca Recep Tayyip Erdoğan’ın 17 yıldır bu memleketi yönetmesine kızanlar, ne yazık ki tehlikeyi görmemekte ısrar ediyorlar.

İstanbul da yaşayanlar, AK Partinin 17 yılda İstanbul’a yaptığı hizmetleri görmeyip, ülkenin kaosa sürüklenmesine göz yumulacak kadar duyarsız kalınıyorsa, kalplerin karardığı, taşlaştığı bir zamanda bizlerin sözlerinin hiçbir hükmü kalmayacaktır.

Bizler kararan kalplerin yeniden aydınlanmasına vesile olmak isteriz.

İstanbul’a 17 yılda yapılan hizmetlerin görülmesini, dünya çapında var olan yatırımların ve yapılacak olan yatırımların görülmesini, bilinmesini, siyasi körlükten çıkılmasını istiyoruz.

İstanbul seçimleri sıradan bir belediye başkanlığı seçimi değildir.

İstanbul seçimi bir AK parti ve CHP arasında olan bir belediye başkanlığı yarışı seçimleri de değildir.

İstanbul seçimleri üzerinden ülkemin BEKA meselesi vardır, hain devletlerin yıllarca bu milletin dini ve milli duygularını kullanarak FETÖ terör örgütü ile  başaramadığı ihanet planını bu kez Ekrem İmamoğlu üzerinden yapmaya çalışıyorlar.

İstanbul seçimlerini bazı kesimler basite alarak seçmenlerini yönlendirmeye çalıştıklarını görüyoruz, sanki İstanbul seçimleri “bir rant için yapılan seçimmiş” gibi anlatıp; “AK Parti İstanbul’daki rantını elinden kaçırmak istemediği için seçimlerin iptal edilmesini istedi” diyerek sol seçmenleri ellerinde tutmak istemeleri bile tehlikenin ne boyutlarda olduğunu gösteriyor.

Şu unutulmamalıdır bir ülkede ekonomik rantdan dolayı İstanbul seçimlerini kazanma isteten bir AK Parti olması mümkün değildir, zaten İstanbul 25 yıldır AK Partinin yönetiminde, şayet ortada bir ekonomik rant var ise bu rant 25 yılık yönetim zamanında bugüne kadar gerçekleşmiş ise bundan sonra gerçekleşmesi mümkün değildir, bu düşünceyi şunun için yazıyoruz, İstanbul seçimleri asla bir siyasi düşüncenin ekonomik rant elde etme meselesi olamaz, bir önemli seçimi ekonomik ranta bağlamak insanları kandırmaktan başka bir işe yaramaz.

İstanbul seçimleri ülkemiz üzerinde emelleri olan, ülkemizi ele geçirme çalışmaları içinde olanların seçimidir!. Bizler bunu söyleyince bazı sosyal demokrat arkadaşlar buna itiraz edeceklerdir, ama bu gerçeğin varlığını hepimiz göreceğiz.

31 Mart seçimleri öncesinde, sempatik gülücükler atan İmamoğlu, 31 Mart seçimleri sonrasında birde 360 derece değişi verdi, bu değişimi görmemek mümkün değil, ama CHP li dostlarımız, bunu görmemekte ısrar ederlerse yapacak bir şey yoktur.

CHP li arkadaşlarımız şunu iyi görmeleri gerekir, CHP Cumhurbaşkanı adayları sayın Muharrem İnceye gösterilmeyen ilgi ve alaka neden İmamoğlu’na gösteriliyor?, sayın Muharrem İnce Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde CHP li yöneticilerden ve bugün İmamoğlu’na destek veren çeşitli ülkeler ve iş adamlarından alamadığı destekleri bugün İmamoğlu’na neden veriliyor?.

“Şeytan ayrıntıda gizlidir” sözü bugün için çok önemlidir, İmamoğlu bir FETÖ projesinin devamı olarak sunulmaktadır. Çeşitli iş adamları ve ABD başta olmak üzere, Yunanistan, İsrail, İngiltere, Fransa, Almanya İstanbul seçimlerini İmamoğlu’nun kazanması için destek veriyorsa, terör örgütünün kandil yuvasının hainleri sürekli TV lere çıkıp İmamoğlu’nun desteklenmesini istiyorsa, FETÖ terör örgütünün hainleri sürekli çeşitli ulaşım araçları ile ülkemizdeki taraftarlarına Ekrem İmamoğlu’nun desteklenmesini istiyorsa, Yunanistan basını İmamoğlu’nun desteklenmesini istiyorsa, artık fazla saf olmaya İstanbul seçimin  sıradan bir belediye başkanlığı seçimi olmadığını görmek gerekir.

Ülke genelinde yapılan seçimlere sürekli farklı ülkelerden müdahale geliyordu, ama bugüne kadar hiçbir belediye başkanlığı seçimine yabancı ülkeler ve ülkemizi bölmek parçalamak isteyen, terör örgütleri tek çatı altında birleşip hiçbir adaya destek vermemişti, bugün Ekrem İmamoğlu’na tam destek veriyorlar bütün güçlerini birleştirip İmamoğlu’nun kazanmasına çalışıyorlar.

Hangi hain örgüt çalışırsa çalışsın, hangi ülke bizim ülkemizi bölüp parçalamaya çalışsın hiçbir anlam ifade etmeyecek zaten amaçlarına ulaşamayacaklardır, çünkü Türk milletini ferasetli yapısı tüm hain emellerin boşa çıkmasına vesile olacak, bugün vatan sever CHP kardeşlerimiz işin belki tam farkına varmadan yalnızca kendi sosyal demokrat düşüncedeki insanın kazanması duygusunu, sandık başına giderken vazgeçecektir, çünkü Ekrem İmamoğlu’nun bir FETÖ projesi gibi ülkemize sunulmak istediğini fark edecektir.

 

Ha Kılıçdaroğlu, Ha İmamoğlu

Kılıçdaroğlu’nun yalanlarına alışmıştık.

Bundan böyle İmamoğlu’nun yalanlarına da alışmamız gerekecek sanıyorum. Seçimi kazanamayacak ama CHP genel başkanı olması için her oyun ortaya konacaktır.

Henüz haketmediği halde sağa sola “İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı” diye imza atan, arkasından yine haketmediği halde VİP için (ayrıcalıklı muamele için) çirkefleşen, istediğini elde edemeyince devletin valisine hakaret eden, sonra da “özür dilemek” ya da sözünün arkasında durmak yerine yalan konuşan, sürekli renk değiştiren bir profil ile karşı karşıyayız.

Bu denli bir bayağılık, basitlik karşısında acaba birileri de sehven, “basitleşme İmamoğlu” diyeceğine “…   İmamoğlu” dese nice olur?

Tamam anladık; sen herkesi kör, alemi sersem sanıyorsun da acaba kendi sersemliğinin sırıttığının farkında mısın?.

İstanbul seçimleri sıradan bir belediye başkanlığı seçimi değildir, vatansever her insan bunu görmelidir.

Günün Sözü; ŞEYTAN AYRINTIDA GİZLİDİR.

 

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.