Tartışmalardan kendimi uzak tutmaya çalışıyorum lakin bu mümkün değil.

Siyasi Kirlilik üzerine çok defa yazılar yazdım, yazdığım her yazı obzektif  düşünceler içinde hayat bulmaktadır, bundan sonrada aynı olacaktır.

Geçen hafta 13 Vatan evladımız hunharca, kahpece terör örgütü pkk tarafından katledildi.

Vatan evlatlarımızın katledilmesine üzülmeyi dahi yaptıkları açıklamalarla  bizlere unutturan siyasetçileri kınıyoruz, biraz daha sert ifadeler kullanmak isterdim ama!.

Pek çok zaman ifade ettim, ülkemizde siyasi kirlilik son bulmadığı sürece asla bu ülkede “TERÖR” sıfır noktaya inmeyecek, birileri gençleri dağa çıkartmak için kahpelik yaparken, devletimizin güvenlik kuvvetleri de dağdaki teröristleri saf dışı bırakmak için mücadeleye devam edecektir.

Ülkemizdeki siyasi kirliliğe rağmen bu ülkede çok büyük hizmetler ve çalışmalar yapılmaktadır.

Birileri bana kızacak veya site edecektir ama gerçekleri söylemekten asla geri durmadık durmayacağız da.

Ülkemizdeki siyasi kirliliğe rağmen AK Parti iktidarı çok büyük hizmetler yaptı, ülkemize hizmetler yapmaya devam ediyor.

Siyasi kirlilik sıradan bir dedi kodu değil ki!.

Ülkemizdeki siyasi kirlilik devletin temellerine dinamit koyarak bütün değerleri yok etmeye çalışan noktadadır.

Siyasi Kirlilik Devletin Güvenliğini sıkıntıya sokuyorsa, riske atıyorsa bu ülkede nasıl huzur ve barış gelecek?.

Ülkemizi yıkmak, bölmek, parçalamak isteyen hainleri anlıyoruz, anlayamadığımız tek husus, CHP Genel Başkanı kemal Kılıçdaroğlu’nun açıklamaları devletin güvenliğini zafiyete uğratmak için yaptığı konuşmalardır.

Bu ülke iki siyasetçinin parti liderliğinden mutlaka kurtulmalıdır.

Bu ülkenin kurucu partisi CHP dir.

Türkiye Cumhuriyeti Devletini kuran CHP  nasıl oluyor da terör örgütünü destekleyebiliyor?

CHP bu ülkenin doğru ve yanlışlarından sorumlu bir parti olması gerekirken, devletin bütün kurlarına sahip çıkması gerekirken, devletin herhangi bir kurumu hata yapsa dahi, yapılan hatayı siyaseten eleştirme hakkına sahiptir ama, devletin güvenliğini sıkıntıya sokacak bir açıklamayı TV ler karşısında sala yapmamalıdır.

CHP bu ülkenin gerçeğidir, Türk Devleti var oldukça CHP de var olacaktır ama, CHP en kısa zamanda parti başkanı kemal Kılıçdaroğlu’ndan kurtulmalıdır, artık bizlerin tedirginliği ve isyana varan üzüntüleri, gerçek CHP lileride tedirgin etmekte, terör karşısında yapılan açıklamalardan samimi, gerçek Atatürkçü ve samimi CHP liler bu ülkenin birlik ve beraberliğini istemektedirler.

Bu ülkede terör bitmez ise, bütün Türk milleti bu ihanetlerden terör belasından zarar görmeye devam edecektir.

Bırakınız ülke genelindeki terör eylemlerinin olduğu dönemde, bölgemize terör eylemleri olduğunda koca koca köyler şehirlere taşındı, şehir merkezine taşınan insanlarımız, zaman içinde  büyük şehirlere taşınarak bölgemizin çok  ciddi nüfus kaybına neden oldu.

Geçmişte yaşanan terör olaylarından dolayı büyük şehirlere taşınan insanlarımız, bölgemizde terörün bitmesi ve ülke genelinde huzur ve asayişin sağlanmasından sonra, artık doğdukları topraklara geri dönerek bundan sonra huzurlu ve mutlu hayat yaşamak istekleri, köylerde ve kasabalarda konutlarını yenileyerek veya yeni konutlar yaparak dönüş yapmaktadırlar.

Şunu anlamak zorundayız, terörün olduğu şehirde asla yatırım olmaz, insanlar yaşamak istemezler, bu gerçekten hareketle, ülkemizde yaşanan terör olayları karşısında CHP kesin ve net tavrını almalı, şartlar ne olursa olsun bugünkü mevcut iktidara destek olmalıdır.

CHP şayet iktidar alternatifi olmak istiyorsa, iktidar olmak istiyorsa, terör örgütü pkk ile siyasi bağlarını kesinlikle koparmalıdır!.

CHP iktidar olmak istiyorsa, AK Partinin terörle mücadelesine tam destek vermeli, CHP genel başkanı artık terör mücadelesinde asla terör örgütlerini sevindirecek asla hatalı bir açıklama yapmamalıdır.

CHP iktidar olmak istiyorsa, Atatürk’ün kurduğu parti gerçek ayarlarına geri dönmeli, siyasetin kirli tarafından asla bir medet ummamalıdır.

13 vatan evladının nasıl kahpece katledildiğini, yapılan operasyonun bütün detaylarını, Milli Savunma Bakanımız sayın Hulusi Akar ve İçişleri Bakanımız  sayın Süleyman Soylu birlikte, CHP genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve İP genel başkanı  Meral Akşener’e yüz yüze anlattıkları halde, her iki genel başkanda aynı gün yaptıkları basın toplantısında “açıklanması gereken noktalar var” gibi saçma sapan sözler sarf etmeleri vallahide, billahi de iki siyasetçiye yakışmamıştır!.

Her iki partini kıymetli seçmenleri artık şapkalarını kenara koyunuz, bu ülkenin huzurlu olması için son yaşananları gözden geçirerek her iki genel başkana gerekli tepkiyi vermeniz gerekir.

Bir ülkenin güvenliği Kameralar karşısında asla konuşulmayacağını siyasi parti liderleri bilmelidir, bilmiyorlar ise, bu ülkenin yönetimine talip olmamalıdırlar.

Yaşanan vahşetinin bütün detaylarını anlatmak için her iki genel başkanla konuşan devletin en yetkili iki insanı, karşılarında iken sormadıkları soruyu, TV lerin karşısına çıkıpta terör örgütlerini sevindirecek soru sormak bu ülkenin siyasetçisine, CHP genel başkanına yakışmıyor!.

VE; MHP yi ele geçirmek ve kendisini Ülkücü ve Milliyetçi olarak anlatan, halka söyleyen İP genel başkanı ve aynı zamanda İçişleri Bakanlığı yapan bir siyasetçiye TV lerin karşısına çıkıp “tereddütlerimiz var” şeklinde terör örgütlerini sevindiren açıklama yapması asla yakışmadı.

Bakınız bölgemizde ve ülkemizde terör olayları bitme noktasına geldiği için, insanlarımız artık doğdukları topraklara gelerek huzurlu hayat yaşamak isterken, artık bu baş belası kahpe terör olayları son bulmalıdır.

CHP ve İP genel başkanları iktidarı yıpratacaksa bu terör mücadelesini kirletmeden yapmalıdırlar.

Siyasetçiler şunu asla unutmasın, iktidarları terör örgütleri yıkamaz, ancak yıpratabilir, zaten pkk terör örgütünün de bugüne kadar yaptığı budur.

İktidarları halk yıkar veya kahpece yapılan darbeler yıkar, bu gerçekten hareketle, kahpe terör örgütlerine siyasetçiler asla katkı sağlamamalı, halk gerçekleri görerek karar vereceğini asla unutmamalıdır.

Günün Sözü: ŞEYTAN AYRINTIDA GİZLİDİR.