Niksar Şeker Bank müdürü Turgay Düzgün dostlarına veda etti.

Niksar Şeker Bank şube müdürü Turgay Düzgün 4 yıllık Niksar’daki görev süresi dolması sonucu Kastamonu Taşköprü şubesine ataması yapıldı.

Niksar Şeker Bank müdürü Turgay Düzgün Niksar’a görev yaptığı sürece Niksar halkı ile samimi ilişkiler kurarak bankanın büyümesine katkılar sağlamış Niksar’da yapılan her etkinliğe ve  törene katılarak  halkın taktirini kazanmıştır.

Şeker Bank şube müdürü Turgay Düzgün vedalaşmak için Yeşil Niksar gazetesi ve Yörenin Sesi Canik  gazetelerini ziyaret ederek gazete sahibi Cemalettin Bilgin ile vedalaştı,  Bilgin; “müdürüm memurluk böyle bir şey, maşallah 4 yıl olmuş, bizler dost ve arkadaş olarak sizleri tanıdık bundan sonraki hayatında başarılar dilerim” dedi. Düzgün; “Cemalettin abi ben teşekkür ederim her zaman şahsıma ve bankama yakın ilgi gösterdiniz, bir dost ve abi olarak sizleri tanıdım, Niksar sevdanı yakından biliyorum mücadeleni taktirle karşılıyorum, Niksar’da senin gibi mücadele yapan birkaç kişi olsa Niksar’ın kaderi mükemmel hele gelir, sizi tanımaktan memnunum, hakkınızı helal ediniz, olurya tayin telaşesinden dolayı uğrayamadığım helalleşemediğim arkadaşlarımız olursa sizlerin vasıtası ile selamlarımı ve helalleşmek isterim benden yana hakkımız helal olsun herkese, başarılar dilerim” dedi.

Niksar şeker Bank şube müdürü, yeni Kastamonu Taşköprü müdürü Turgay Düzgün Bilin ile br süre sohbet yaptıktan sonra vedalaştılar, gazeteden ayrıldı.