Niksar Şekerbank Şube Müdürü Turgay Düzgün ve Banka yetkilisi Murat Göze Yeşil Niksar ve Yörenin Sesi Canik gazetelerini ziyaret ederek gazetecilik gününü kutladılar.

“ Cemalettin Bey gününüz utlu olsun, Gazetecilik zor bir meslek, Niksar için, Niksar’ın kalkınması için yaptığınız çalışmaları yakından takip ediyorum, Niksar’ın kalkınması için ile hamleler yapabilmesi için sizleri takip etmenin yeterli olduğunu düşünüyorum. Niksar’a gelen yatırımcıların önlerinin mutlaka açılması gerektiğine inanıyorum, inşallah Niksar hak ettiği ekonomik kalkınmasını tamamlar.Niksar’ın var olan değerleri harekete geçilmesi sonucu bölgenin en cazibeli merkezi olacağına inanıyoruz. Gününüzü tekrar kutluyorum ve başarılar diliyorum” dedi.

Gazete sahibi Cemalettin Bilgin’ de “ Değerli müdürüm, personelinizle birlikte sizlere teşekkür ediyorum, ziyaretinizden dolayı personelleri adına a teşekkür ediyorum, gerçekten gazetecilik zor bir meslek, Niksar’ın ekonomik kalkınması için gayret ediyoruz, haber yapmanın ötesinde bizzat işleri takip etmeye çalışıyoruz, çalışmayınca, yazmayınca maalesef hizmetler istenilen şekilde gelmiyor, bizlerde hem yazıyoruz,hem de bizzat çalışmaları takip ederek bu güzel şehre katkı sağlamaya çalışıyoruz, bu güzel şehre katkı sağlıyorsak ne mutlu bize “ dedi.

Turgay Düzgün ve banka yetkilisi Murat Göze bir süre daha sohbet ettikten sonra gazete çalışanlarına da başarılar dileyerek gazetede ayrıldılar.