SAKARYA,KASTAMONU,ÇORUM VE TOKAT’A ACİL ŞİDDETLİ UYARI

Yol Durumu ve Kapalı Yollar Bülteni

Yol Durumu ve Kapalı

13.06.2024

1             Gebze-Orhangazi- İzmir Otoyolunun 0-2.km.leri arasında üstyapı onarım ve yenileme çalışmaları nedeniyle ulaşım tek şeritten sağlanmaktadır.

2             İzmir Çevre Yolu Bornova-Çeşme otoyolu Otogar kavşağı dönüş kolunda Aydınlatma direklerinin demontaj-montaj işlerinin yapılması amacıyla 08.06.2024 ile 13.06.2024 tarihleri arasında gece 23:00 ile 05.00 sabah saatlerinde trafiğe kapatılarak yapılacaktır.

3             Ermenek-Mut yolunun 10-30.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.

4             Tarsus-Adana- Gaziantep (TAG) Otoyolunun Bahçe Kavşağı-Nurdağı Kavşağı Kesimi 5-6.km.leri arasında deprem hasarlarının onarım çalışmaları nedeniyle  Gaziantep istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım Adana istikametinden iki yönlü ve kontrollü olarak sağlanmaktadır.

5             Tosya-Osmancık yolunun 41-46.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

6             Elazığ-Maden-Diyarbakır yolunun 71.km.sinde bulunan Dicle-2 Köprüsünde bakım onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım servis yolundan kontrollü olarak sağlanmaktadır.

7             İyidere-Rize-Pazar yolunun 0-64.km.leri arasında yol boyu gelişim, peyzaj, temizlik ve bakım çalışması nedeniyle 08:00-18:00 saatleri arasında her iki yönde ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanmaktadır.

8             Seydikemer-Söğüt yolunun 0-1.km.leri arasında Seydikemer Devlet Hastanesi Kavşağı alt geçit yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım tek yönden gidiş-geliş olarak sağlanmaktadır.

9             Kastamonu-Tosya yolunun 27-29.km.leri arasında Keçidere Köprüsü ve yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

10           Adapazarı-Bilecik yolunun 13-16 km.leri arası Elektromekanik sistemleri çalışması nedeniyle yol trafiğe kapatılarak trafik akışı servis yolundan sağlanmaktadır.