Tokatlılar her yerde.

Sakarya Tokatlılar Kültür ve Dayanışma Derneği kongresini yapıldı.  Kongrede başkanlığa mevcut Başkan Şemsettin Aydın ve ekibi tekrar  seçildi.

Sakarya Tokatlılar Kültür Dayanışma ve Yardımlaşma Derneğinin olağan genel kurulu dernek üyelerinin katılımı ile gerçekleşti. Seçimde tek aday ve tek liste vardı. Yapılan seçim sonunda mevcut başkan Şemşettin Aydın yeniden Başkan seçilerek güven tazeledi.

Seçim sonunda bir konuşma yapan, Tokat, Niksar sevdalısı  Başkan Aydın şunları dile getirdi; “eski dernek başkanımız Yıldırım Akgül ve ekibine yaptıkları hizmetler için teşekkür ederim dedi. Sakarya’da yaşayan tüm Tokatlılar olarak birlik beraberlik ve kardeşliklerimizi en üst seviyede temsil ederek. Kültürel faaliyetlerimizi Sakarya’da yaşatmak için özveri ile çalışacağız. Hemşerilerimizin sorunlarında yanlarında olacağız” dedi.

Sakarya Tokatlılar Kültür ve Dayanışma Derneği başkanı Şemsettin Aydın başkanlığındaki yeni yönetim kurulu görev dağılımını da gerçekleştirdi.

Sakarya Tokatlılar Kültür ve Dayanışma Derneği yönetim kurulu Başkan Şemsettin Aydın, İkinci Başkan Gültekin Çapanoğlu, Genel Sekreter Murat Akgül, Hukuk İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Abdullah Çakır, Muhasip: Gürkan Sanlı olurken Kadın Kolları Sorumluları Saliha Günçay ve Ayşegül Sarıca isimlerinden oluştu.

Sakarya Tokatlılar Kültür ve Dayanışma Derneğinin yeni yönetim kurulu daha önceki hizmetleri büyüterek devam edecekleri dile getirildi.