Yeşil Niksar gazetesi ve Yörenin Sesi Canik gazeteleri sahibi Cemalettin Bilgin, Niksar İlçe Sağlık Müdürlüğünü ziyaret etti.

Yeşil Niksar gazetesi ve Yörenin Sesi Canik gazeteleri sahibi Cemalettin Bilgin, Niksar İlçe Sağlık Müdürlüğünü ziyaret ederek ilçe Sağlık Müdürü Doktor  Hüseyin Alperen Güldiken’le bir süre sohbet yaptılar.

Bilgin; “Doktor bey göreviniz hayırlı olsun başarılar dilerim, kurum olarak çok aktifsiniz maşallah, Allah yardımcınız olsun” dedi.

İlçe Sağlık Müdürü Doktor  Hüseyin Alperen Güldiken; “ziyaretinizden dolayı teşekkür ederim, İlçe sağlık müdürlüğü ve personeli olarak hizmet verdiğimiz kurumumuzda bulunduğumuz mahallenin sağlık Ocağı da hizmet vermektedir, halkımızın sağlıklı olması için çalışmalarımızı, seminerlerimizi sürdürüyoruz, halkımızın sağlıklı olması için elimizden gelen bilgilendirmeyi ev ziyaretleri, çeşitli zamanlarda düzenlediğimiz seminerlere bilgilenmelerini sağlıyoruz, İl Müdürlüğümüz ve Bakanlığımızın çalışma prensipleri içinde en sağlıklı hizmeti veriyoruz, ilginize teşekkür ederim” dedi.

Yeşil Niksar gazetesi ve Yörenin Sesi Canik gazeteleri sahibi Cemalettin Bilgin’in ziyaretinde ilçe sağlık Müdürü Dr. Hüseyin Alper Güldiken, Diş Hekimi Ahmet Yılmaz, Pratisyen Hekim Şerif Ali Yağan Balcı da yeni göreve başlaması dolayısıyla Hekimlere başarılar diledi.

Bilgin ziyarette; “Doktorum sizlerin sağlıklı nesillerin olması için bilgilendirme toplantılarınızı takip etmeye gayret ediyoruz, sizlerin seminerlerde vermiş olduğunuz bilgileri önemsiyoruz, çokta faydalı, oluyor, mesele yemekten sonra hemen çay içilmemesini sizlerin vermiş olduğu seminerde öğrenmiş idim bunu uygulamaya çalışıyorum, bizler gazete olarak sizlerin yaptığı her çalışmaya destek vermeye hazırız, çalışmalarınızda başarılar dilerim” dedi.

İlçe Sağlık Müdürü Dr. Hüseyin Alper Güldiken; “ilginize teşekkür ederiz, halkımızın bilgilendirilmesinde basın organlarının destekleri bizler için kıymetlidir, sağlıklı nesiller için her yaptığımız hizmetin her insana ulaşması en büyük hedefimizdir, inşallah yaptığımız etkinlikler konusunda sizleri bilgilendireceğiz” dedi.

Bilgin bir süre daha sohbet yaptıktan sonra Doktorlara başarılar dileyerek kurumdan ayrıldı.