Reşadiye Kaymakamlığına  atanan Hülya Yavuz ilçeye gelerek görevine başladı.

İlk görev yeri Reşadiye ilçesi olan Hülya Yavuz göreve başladıktan sonraki kısa zaman içerisinde Reşadiye köy ve kasabalarını ziyaret ederek halkın dertlerini dinliyor, sohbet yapıyor, ziyaretler sonunda halkın büyük beğenisini ve sevgisini kazanarak  hizmetlerine devam ediyor.

Reşadiye Kaymakamlığına  atanan Hülya Yavuz’u Yeşil Niksar gazetesi ve Yörenin Sesi Canik gazeteleri sahibi Cemalettin Bilgin oğlu Makine Yüksek Mühendisi 26. Dönem MHP Tokat Milletvekili adayı Serhat Bilgin ile ziyaret ederek başarılar dilediler. Bilgin; “Kaymakam hanım güzel bir ilçeye atandığınız için şanslısınız, Reşadiye halkı kendisine hizmet yapan insanlara saygılıdır, her zaman sizlere hizmetlerinizde yardımcı olurlar, yeni görevinizde başarılar dilerim” dedi. Kaymakam Yavuz; “ziyaretinizden dolayı teşekkür ederim, görev yeri kura çekiminde Reşadiye ilçemizi çekince İçişleri bakanımız sayın Süleyman Soylu bey; “Kaymakam hanım şanslı bir kura çektiniz, Reşadiye ilçemiz güzel bir ilçedir başarılar dilerim” demişti, ilk görev yerim olan bu güzel şehri beğeniyorum, göreve başladıktan kısa süre sonra köy ve kasabalarımızı ziyaret ediyorum, halkımızdan büyük ilgi görüyorum, bir isteklerinin olup olmadığını sorduğumda; “Allah razı olsun hiçbir isteğiz yok sizlerin güler yüzü bizlere yeter” diyerek karşılık veriyorlar, bu anlamlı hareket benim bu insanlara daha çok hizmet yapmam için önemli bir nedendir, inşallah görev sürem içinde Reşadiye halkına güzel hizmetler yapacağız, güzel alışmalara başladık, genç girişimcilerle önemli projeler üretiyoruz, inşallah kısa zamanda bunun meyvelerini ilçemizde alacağız, ziyaretinizden dolayı teşekkür ederim” dedi.

Makina Yüksek Mühendisi Serhat Bilgin; “Kaymakam hanım Reşadiye ilçesine atanalı kısa süre olmasına rağmen kurumlarda başarılı çalışmalarınızdan bahsediliyor, Reşadiye ilçemiz zengin yer altı ve yer üstü kaynaklara sahip olduğunu biliyoruz, Başarlı iş adamlarımız var, çalışkan esnaflar var, bu şehirde güzel hizmetler yapacağınıza inanıyoruz, başarılar dilerim” dedi. Bilginler bir süre daha sohbet yaptıktan sonra Reşadiye’deki dost ve arkadaşlarını ziyaret etmek üzere Kaymakamlıktan ayrıldılar.