Önce Geleceğin Sigorta Aracılık Hizmetleri, Çepnibey Mahallesi FSM Caddesi Belediye İşhanı içerisinde hizmet vermeye başladı.


Önce Geleceğin Sigorta Aracılık Hizmetleri, Çepnibey Mahallesi FSM Caddesi Belediye İşhanı içerisinde hizmet vermeye başladı.
İlçe Müftüsü İlhami Şahin tarafından yapılan duanın ardından kurdele kesilerek işyeri açılışı gerçekleştirilerek bilgiler alındı.
İşyeri sahibi Nuriye Eraslan, Bankacılık ve sigortacılık okuduğunu ve bu sektör üzerine bir işyeri açmaktan çok mutlu olduğunu belirterek; “ Bankacılık ve sigortacılık okudum, üç yıldır da başka bir meslektaşımızın yanında stajımı yapıyorum doğal olarak işi öğrenmek için. Şimdi kısmet oldu ve işyerimizi açtık. Sigortacılık hizmetlerimizin arasında bireysel emeklilik, sağlık, hayat sigortası, trafik, kasko, ferdi kaza sigortası gibi bütün sigortaları kapsıyor” dedi.
Niksar gibi bir ilçede sigortalılık anlamında baya bir ilerlemenin olduğunu kaydeden Eraslan; “İnsanlar her gün daha çok sigortanın önemine varıyorlar. Mesela 10-15 yıl öncesine göre daha iyi duruma gelmiş, insanlar bilinçleniyor, insanlar sigortalılığın önemini fark ediyor. Bu da güzel bir şekilde bize yansıyor. Ayrıca bu anlamlı günümüzde bizi yalnız bırakmayan tüm eş dost akraba ve sevdiklerimize teşekkür ediyorum. Hepsinden Allah razı olsun” diye konuştu.
Ak Parti eski ilçe Başkanı Mustafa Eraslan’ın eşi Nuriye Eraslan’ın sahibi olduğu işyeri açılışına ilçe Kaymakamı İlhami Doğan, Belediye Başkanı Özdilek Özcan, Doğu Karadeniz Projesi Bölge Kalkınma İdaresi (DOKAP) Başkanı Hakan Gültekin, sigorta firma yetkililer ve çok sayıda davetli katıldı